17. ročník Vánočního kloboukového turnaje úspěšně za námi

Je to již tradicí, že 26. prosince se ve štramberské tělocvičně sejdou volejbaloví nadšenci, aby ve vánoční a přátelské atmosféře změřili své síly. Turnaj dříve organizován jako rodinný, musel projít svoji obnovou před několika léty, jelikož volejbalové rodiny postupně ze Štramberka a okolí mizí. Co ovšem zůstává, jsou volejbaloví nadšenci a proto se tradice vánočních turnajů zachovala. Nyní v podobě již 17. ročníku po "rekonstrukci" nazýváného KLOBOUKOVÝM.

Obdobně jako loni se na turnaj sešlo 37 sportuchtivých nadšenců. Tito byli rozlosování do čtyřčlenných družstev, dle schématu hrající muž 1., hrající muž 2., nehrající muž 3., žena 1. Z tohoto počtu se podařilo poskládat 9 družstev, což vedlo k systému 3 skupiny po 3 družstvech. Hrálo se na dva hrané sety do 25. Po této fázi došlo k rozčlenění do Finálové skupiny, skupiny o 4. - 6. místo a 7. - 9. místo. Všichni tak měli šanci si zahrát stejný počet 4 utkání.

Po skončení turnaje bylo o vítězích rozhodnuto:

1. Václav Socha, Jakub Cigán, Josef Jankovský, Katka Kundlová

2. Lukáš Danihel, Robert Kundel, Karel Černoch, Zuzka Pourová

3. Jan Socha ml., Jan Adámek, Ivo Adámek, Petra Žerdíková, Věra Váňová

 

Všem účastníkům patří poděkování za příjemnou sportovní atmosféru a rovněž pozvání na turnaje pořádané v příštím roce (noční, čtverky, vánoční).

 

Vzhledem k blížícímu se konci roku, bych rovněž všem volejbalistům, volejbalovým nadšencům a fanouškům rád popřál do nového roku 2017 pevné zdraví a vítězné sportovní okamžiky.