Vánoční kloboukový turnaj úspěšně završil rok 2014

Tak a je to tady. Blíží se konec roku 2014 a poslední sportovní akce je rovněž za námi. Na již tradiční vánoční turnaj, letos již 15. ročník a zároveň 5. ročník kloboukového (losovaného) turnaje můžeme již jen vzpomínat. Nutno podotknout, že letošní ročník byl opět rekordním, kdy se 26. prosince sešlo na 48 jednotlivců (28chlapů a 20 holek). Po rozlosování do 12 družstev se odehrál turnaj na dobré úrovni, kdy všichni zúčastnění poznali či předvedli své schopnosti aby nakonec byla oceněna 3 družstva za své umění.

1. místo získalo družstvo ve složení : Šimíček Stanislav, Sochová Kamila, Tuza Jiří, Šustalová Kateřina

2. místo získalo družstvo ve složení : Bayer Petr, Veřmiřovský Kamil, Socha Jan st., Stanislavová Tereza

3. místo získalo družstvo ve složení : Kramoliš Marek, Socha Jan ml., Rašková Kateřina, Stiborková Adriana

Navíc byla udělena i cena pro nejstaršího účastníka turnaje - získal ji Jan Socha st. (58let)

Fotky z turnaje jsou k dispozici zde.

 

Rok 2014 byl zajímavým rokem pro celý volejbalový oddíl TJ Kotouč Štramberk. Na jaře naše holky postoupily do soutěže krajský přebor 1. třídy, ve které si po podzimní části drží slušné 7. místo z 9 účastníků. Chlapi rovněž předvádějí volejbal podobný tomu z minulé sezóny a obhajují 5. místo ve své soutěži, což se jim aktuálně daří. Dobrou zprávou je doplnění družstva mužů o nové mladé hráče, špatnou pak ztráta jedné z opor družstva - Honzy Štefky. Družstvo Trúby Bé vykazuje vyrovnanou výkonnost a v aktuálně rozehrané soutěži NJVL si drží velmi slušné 3. místo. V podzimní části se povedly uspořádat 3 turnaje. Velmi úspěšný noční turnaj, po roční odmlce obnovený turnaj smíšených čtveřic a vánoční kloboukový turnaj.

Do příštího roku si můžeme přát udržení herní pohody, dobré výsledky a přízeň fanoušků. Pro hráče pak pevné zdraví a žádné zranění.