Nerozhodně s nováčkem z Havířova

V sobotu 6. prosince odehráli štramberští muži poslední utkání podzimní části soutěže a to na domácí palubovce s nováčkem z Havířova. V opět nekompletní sestavě nastoupili domácí do utkání s představou, že se bude jednat o snadný zápas. Soupeř byl ovšem proti a po několika chybách v příjmu domácích hladce zvítězil 25:20. Štramberáci zareagovali střídáním a posláním zkušeností místo mládí na hřiště. Tento tah byl velmi povedený a hra šla výrazně nahoru. Odpovídá tomu i skóre z následujících dvou setů, kdy domácí soupeře téměř k ničemu nepustili a zvítězili hladce 25:15 a 25:13. Pak jako by nastalo mírné uspokojení a ač stále na vítězné vlně, soupeři se začali rozehrávat a koncovku dovedli do dramatického stavu. V koncovce nakonec zvítězila štramberská zkušenost a po výhře 28:26 se domácí radovali z vítězství 3:1.

Povzbuzení výhrou nastoupili domácí do druhého utkání odhodlaně a opět celý set vedli. Bohužel se koncovka 24:22 nepodařila dotáhnout do vítězného konce a první set byl ztracen 24:26. Následující sety byly obdobné a rozhodovaly velmi vyrovnané koncovky. Ve druhém setu pro domácí 25:21 a pak už pro hosty 26:24 a 25:22 a celkově 1:3.

Další utkání se odehraje 7. února na palubovce Frenštátu a 14. února na domácí palubovce se Pstružím.

V utkání nastoupili: Adámek, Bajer, Bortel, Kohut, Kramoliš J., Kramoliš M., Polášek, Socha V., Šimíček