S Ostravou za pět bodů

K dalšímu domácímu zápasu nastoupily štramberské volejbalistky v neděli 12. 3. proti Ostravě C. A měly jim co vracet, z Ostravy si místní hráčky přivezly pouze bod. A jeden bod si nakonec ze Štramberka odvážely také Ostravačky. V prvním utkání se celkově jednalo o poněkud vlažnější přístup na obou stranách a domácí hráčky si pohlídaly první set jednoznačně 25:15. V dalších částech zápasu už byly k vidění i pohlednější výměny, ale i přes to si domácí pohlídaly vítězství dvakrát 25:22 a za celkové vítězství 3:0 na sety braly 3 body.

Do druhého utkání nastoupilo domácí družstvo v pozměněné sestavě, a i přes porážku v úvodním setu 14:25 byla hra živější a napínavější na obou stranách více, než v úvodním zápase. Zlepšenou hrou zejména v poli překlopily Štramberačky ve vedení 2:1 na sety (25:16, 25:21). Ve čtvrtém setu domácí vedly o několik míčů, ale v koncovce selhaly na příjmu a tento výpadek je stál celý set (20:25). Rozhodující pátá část hry však byla jednoznačně v režii domácích a po vítězství 15:5 si připsaly bonusový, celkově pátý bod.

Sestava: Bezděková, Hanzlíková, Lišaniková, Kopřivová, Kovářová, Kyprová, Marková, Milichová, Moudrá, Rašková, Třeštíková

Příští sobotu 18. 3. je na programu poslední letošní utkání a ne s nikým menším, než s vedoucími Odrami.