Poslední utkání ve Fulneku bohužel bez bodu

V sobotu 25. 3. zajížděly štramberské volejbalistky na půdu Fulneka v kombinované sestavě způsobené nepřítomností, či zraněními některých hráček, což se zřejmě podepsalo i na konečných výsledcích. Místní hráčky již s myšlenkou definitivního 3. místa v Krajském přeboru možná neměly ani dostatek motivace a navíc mnohdy ani potřebné štěstí a dá se říct, že jim v tento den nevycházelo opravdu téměř nic. V prvním setě úvodního utkání ještě dokázaly odolávat fulneckým útokům, ale následující dva sety se Štramberačky spíše těšily, až bude jejich trápení konec.

Do druhého sobotního zápasu vstoupily s čistou hlavou a chutí zvítězit, dokázaly v průběhu setu vést o dva, tři i pět bodů, ale v koncovce selhaly, když první set prohrály 25:23 a 25:22. Třetí již opět sklouzl do trápení a 8 bodů bylo štramberským maximem.

Sestava: Hanzlíková, Lišaniková, Kopřivová, Kovářová, Marková, Milichová, Moudrá, Rašková, Třeštíková

S celkovým počtem 27 bodů patří štramberském ženám konečné 3. místo z celkem 17 účastníků Krajského přeboru, když jednoznačným vítězem se stalo družstvo Oder (55 b.) a na druhém místě skončil Frýdek - Místek (35 b.)

Děkujeme všem fanouškům za projevenou podporu a hráčkám za předváděné výkony!