Nedělní utkání s Fulnekem 2:4 na body

Podzimní část sezóny se již i pro ženy pomalu, ale jistě chýlí ke konci. V neděli 7. 12. opět na domácí palubovce proti sobě nastoupila družstva Štramberka a Fulneku. Na počet hráček si domácí nemohly stěžovat, soupiska byla zcela plná a také se hned v úvodním setu zadařilo a set skončil 25:22 pro domácí. Pak ale opět jako by se domácí hráčky uspokojily prvním setem, nedařilo se téměř nic, zejména bodovat v útoku. Následující tři sety se tak staly kořistí zkušených hráček z Fulneku, které se radovaly z konečného vítězství 3:1.

Do druhého utkání vstoupila domácí děvčata s cílem neopakovat vlastní chyby a ukořistit také tři body. Celé utkání bylo velmi emotivní, plné dlouhých výměn a velmi fyzicky náročné, opět se hrálo téměř dvě hodiny. První set se stal bohužel opět kořistí hostů z Fulneku v poměru 28:26, ale hra domácích šla set od setu nahoru a následující dvě dějství vyhrály 25:22 a 25:23. Tři body byly blízko, to by ale nesměla opět Štramberačkám uniknout koncovka čtvrtého setu, a to v poměru 25:27. Zápas tak šel do pátého setu. Naštěstí místní volejbalistky zmobilizovaly všechny zbylé síly a po vítězství 25:9 braly alespoň druhý bonusový body navíc. 

V sobotu 13. 12. završí štramberské hráčky první polovinu soutěže opět na domácí palubovce proti Vratimovu, se kterým mají v průběžné tabulce stejný počet bodů a bude se tak hrát přímý souboj o 7. místo.

Sestava: Bukovská, Děcká, Jurková, Kopřivová, Kovářová, Lišaníková, Marešová, Moudrá, Milichová, Palacká, Plišová, Rašková.