Rozpis 2012/2013

Zobrazeno: 2082

Ženy - krajský přebor 2. třídy
28.09. Kozlovice - Štramberk 2:3 (-21,20,-24,25,-9), 3:0 (22,16,15)
06.10. Štramberk - Kopřivnice 3:0 (15,14,17), 3:0 (24,19,18)
13.10. Palkovice C - Štramberk 0:3 (-17,-11,-16), 0:3 (-13,-17,-20)
20.10. Metylovice - Štramberk 3:2 (18,24,-24,-18,8) 3:0 (20,12,8)
04.11. Štramberk - Raškovice 3:1 (21,23,-22,23), 2:3 (18,22,-24,-23,-8)
10.11. Kunčice p.O. - Štramberk 3:0 (17,21,22), 1:3 (-19,-24,20,-18)
17.11. Štramberk - Třinec 1:3 (-21,-26,20,-21), 3:2 (-24,12,20,-22,11)
17.02. Štramberk - Kozlovice 0:3 (-19,-23,-25), 3:0 (21,13,24)
02.03. Kopřivnice - Štramberk 0:3 (-14,-23,-20), 2:3 (22,20,-21,-18,-7)
09.03. Štramberk - Palkovice C 3:0 (12,11,17), 3:0 (12,12,22)
16.03. Štramberk - Metylovice 3:2 (19,-21,-22,17,11), 3:1 (-23,21,18,21)
23.03. Raškovice - Štramberk  1:3 (-23,-18,13,-16), 1:3 (-20,-20,21,-17)
06.04. Štramberk - Kunčice p.O. 3:0 (14,9,22), 2:3 (22,13,-24,-23,-11)
13.04. Třinec - Štramberk 3:1 (-23,22,21,23), 1:3 (-22,21,-12,-20)

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Sokol Kozlovice 28 19 9 0 68:38 2379:2056 59
2. TJ Kotouč Štramberk 28 19 9 0 65:41 2403:2159 56
3. VK Raškovice 28 17 11 0 63:46 2404:2211 50
4. TJ TŽ Třinec A 28 17 11 0 58:47 2257:2214 50
5. ANAJ SK Metylovice 28 15 13 0 60:49 2356:2251 47
6. TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 28 15 13 0 53:47 2145:2070 44
7. KV Tatra Kopřivnice 28 10 18 0 43:59 2091:2215 30
8. TJ Sokol Palkovice C 28 0 28 0 1:84 1263:2122 0

 


Muži - krajský přebor 2. třídy
29.09. Štramberk - Kozlovice 1:3 (-22,-17,27,-22), 1:3 (23,-21,-22,-18)
06.10. Odry - Štramberk 3:1 (-18,21,24,15), 3:1 (-16,26,20,20)
20.10. Frenštát p. R. - Štramberk 3:0 (18,17,16), 3:1 (18,15,-22,17)
03.11. Pstruží - Štramberk 3:0 (21,20,25), 3:1 (13,13,-26,20)
10.11. Štramberk - Palkovice 2:3 (-26,18,16,-24,-11), 2:3 (22,-18,16,-22,-4)
17.11. Dolní Benešov - Štramberk 3:1 (22,13,-24,16), 3:1 (17,-25,24,16)
23.02. Kozlovice - Štramberk 0:3 (-24,-21,-28), 1:3 (-21,26,-22,-14)
02.03. Štramberk - Odry 0:3 (-18,-18,-17), 1:3 (-22,14,-14,-23)
17.03. Štramberk - Frenštát p. R. 1:3 (20,-21,-22,-21), 3:1 (-19,17,23,20)
23.03. Štramberk - Pstruží 3:2 (-18,20,-22,21,11), 3:2 (-23,32,-19,19,13)
06.04. Palkovice - Štramberk 3:0(20,22,22), 3:0(19,17,20)
13.04. Štramberk - Dolní Benešov 0:3 (-15,-22,-18), 1:3 (22,-21,-20,-20)

 

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Sokol Palkovice B 24 19 5 0 61:36 2150:2001 50
2. TJ MSA Dolní Benešov 24 16 8 0 58:37 2152:2028 50
3. TJ Odry 24 16 8 0 56:36 2076:2001 48
4. TJ Sokol Pstruží 24 13 11 0 52:45 2166:2072 41
5. TJ Frenštát pod Radhoštěm 24 8 16 0 36:57 1974:2072 25
6. TJ Sokol Kozlovice 24 7 17 0 39:58 2083:2211 23
7. TJ Kotouč Štramberk 24 5 19 0 30:63 1968:2184 15

 

Žačky - krajský přebor

23.09.2012 kvalifikace Bílovec

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. ŠSK IR - PROGRES Bílovec A 4 4 0 0 8:0 200:56 8
2. TJ Nový Jičín B 4 3 1 0 6:2 168:120 7
3. Happy Sport Opava 4 2 2 0 4:5 150:185 6
4. TJ Kotouč Štramberk 4 1 3 0 3:6 148:177 5
5. TJ Sokol Frýdek - Místek B 4 0 4 0 0:8 72:200 4

 

07.10.2012 1. turnaj Opava

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. Happy Sport Opava 4 4 0 0 8:0 200:116 8
2. TJ Zlaté Hory 4 3 1 0 6:4 209:193 7
3. TJ Sokol Střítež 4 2 2 0 5:5 190:216 6
4. TJ Ostrava B 4 1 3 0 3:7 199:219 5
5. TJ Kotouč Štramberk 4 0 4 0 2:8 170:224 4

 

21.10.2012 2. turnaj Frýdek Místek

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Kotouč Štramberk 4 4 0 0 8:2 224:182 8
2. TJ Nový Jičín D 4 3 1 0 7:2 206:146 7
3. TJ Rožnov 4 2 2 0 5:4 185:188 6
4. VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 4 1 3 0 2:7 156:206 5
5. TJ Sokol Frýdek - Místek B 4 0 4 0 1:8 156:205 4

 

18.11.2012 3. turnaj Kopřivnice

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Krnov 4 3 1 0 6:4 177:201 7
2. TJ Ostrava B 4 2 2 0 5:4 201:152 6
3. TJ Nový Jičín C 4 2 2 0 5:4 198:188 6
4. TJ Zlaté Hory 4 2 2 0 6:5 219:212 6
5. TJ Kotouč Štramberk 4 1 3 0 2:7 164:206 5

 

09.12.2012 4. turnaj Kopřivnice

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Kotouč Štramberk 4 4 0 0 8:0 202:148 8
2. TJ Nový Jičín D 4 3 1 0 6:3 205:164 7
3. TJ Sokol Frýdek - Místek B 4 2 2 0 4:6 167:200 6
4. VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 4 1 3 0 3:7 154:203 5
5. TJ Rožnov 4 0 4 0 3:8 203:216 4

 

20.01.2013 5. turnaj Kopřivnice

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Ostrava B 4 4 0 0 8:0 203:99 8
2. TJ Nový Jičín C 4 3 1 0 6:2 180:125 7
3. TJ Kotouč Štramberk 4 2 2 0 4:4 166:140 6
4. SKP Bruntál 4 1 3 0 2:6 168:153 5
5. TJ Krnov 4 0 0 4 0:8 0:200 0

 

10.02.2013 6. turnaj Bruntál

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. Happy Sport Opava 4 4 0 0 8:0 201:108 8
2. TJ Nový Jičín C 4 2 2 0 5:4 196:147 6
3. TJ Kotouč Štramberk 4 2 2 0 5:5 203:169 6
4. SKP Bruntál 4 2 2 0 4:5 183:159 6
5. TJ Sokol Střítež 4 0 4 0 0:8 0:200 4

 

03.03.2013 7. turnaj Kopřivnice

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Ostrava B 4 4 0 0 8:0 200:127 8
2. TJ Krnov 4 3 1 0 6:5 217:206 7
3. TJ Kotouč Štramberk 4 2 2 0 5:5 209:198 6
4. TJ Nový Jičín C 4 1 3 0 3:6 177:186 5
5. SKP Bruntál 4 0 4 0 2:8 138:224 4

 

17.03.2013 8. turnaj Zlaté Hory

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Zlaté Hory 4 3 1 0 7:4 236:211 7
2. TJ Nový Jičín D 4 2 2 0 4:4 187:178 6
3. TJ Kotouč Štramberk 4 2 2 0 5:6 210:220 6
4. TJ Krnov 4 2 2 0 5:6 213:225 6
5. TJ Nový Jičín C 4 1 3 0 5:6 208:220 5

 

 

Konečná tabulka KP starších žaček

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. ŠSK IR - PROGRES Bílovec A 8 27 5 0 56:12 1572:1005 158
2. TJ Nový Jičín A 8 26 6 0 54:17 1599:1251 154
3. TJ Ostrava A 8 15 17 0 35:39 1438:1472 145
4. TJ Sokol Frýdek - Místek A 8 14 18 0 31:40 1296:1447 131
5. TJ Nový Jičín B 8 16 16 0 35:36 1374:1356 128
6. TJ Frenštát pod Radhoštěm 8 16 16 0 37:35 1451:1364 124
7. ŠSK IR - PROGRES Bílovec B 8 21 11 0 43:27 1472:1296 115
8. SK Slezan Orlová 8 15 17 0 35:38 1430:1491 103
9. Happy Sport Opava 8 13 19 0 33:39 1410:1437 90
10. TJ Zlaté Hory 8 17 15 0 39:39 1528:1559 80
11. TJ Ostrava B 8 16 16 0 37:25 1502:1362 75
12. TJ Nový Jičín C 8 14 18 0 37:37 1456:1412 67
13. TJ Krnov 8 12 16 4 27:48 1191:1616 65
14. SKP Bruntál 8 13 19 0 31:41 1371:1418 57
15. TJ Kotouč Štramberk 8 17 15 0 39:37 1548:1487 54
16. TJ Nový Jičín D 8 23 10 0 48:27 1651:1428 37
17. TJ Sokol Střítež 8 10 22 0 24:46 1095:1504 33
18. TJ Rožnov 8 20 12 0 46:31 1606:1502 26
19. VK Beskydy Frýdlant nad Ostravicí 8 9 23 0 26:51 1430:1634 16
20. TJ Sokol Frýdek - Místek B 8 7 25 0 19:57 1309:1688 13