18. ročník nočního turnaje završen

V pátek 27. října se od šesté hodiny večerní začaly scházet smíšená družstva aby se již po 18. utkala na nočním turnaji. K turnaji se celkově přihlásilo 10 družstev. Tato družstva byla rozlosována do 2 skupin, kde se hrálo systémem každý s každým na dva hrané sety do 25 bodů. Tři nejlepší z každé skupiny postoupili do play off, aby se ve finále potkala nejlepší družstva, která se utkala o titul.

Celý turnaj měl velmi slušnou úroveň - vždyť se jej účastnili hráči KP Moravskoslezského i Zlínského, zástupkyně 2.ligového týmu ze Vsetína, extraligoví junioři z Frýdku Místku, extraligové kadetky Ostravy.

Atmosféra byla od počátku velmi sportovní a příjemná. Divoké boje střídaly ty poklidnější a tak těsně před 1h ranní byly dohrány základní skupiny. Poté následovalo jednokolové play off, ze kterého se do finále probojovaly 3 týmy - Hledáme odvoz, Lopaty, Mortal. Finálová skupina nabízela velmi zajímavé výměny a tvrdé souboje.

Nakonec se z vítězství a zároveň obhajoby radovalo družstvo extraligových juniorů z Frýdku Místku, následováno Vsetínským výběrem a zástupci štramberského volejbalu.

Konečné pořadí:

1. Hledáme odvoz

2. Mortal

3. Lopaty

 

Pozitivní ohlasy na turnaj jsou motivací pořadatelů do dalších ročníků tohoto tradičního turnaje.

 

Několik fotografii můžete shlédnout zde.