Vítězné zahájení sezóny proti Kozlovicím

V sobotu 1. října nastoupili štramberští volejbalisté ke svému prvnímu dvojutkání v rámci začínající sezóny. Na domácí palubovce v rámci místního derby chtěli ukázat dobrou připravenost.

Hostující Kozlovice přijely v neúplné sestavě se zpožděním, což domácím nahrálo a hned první set po přesvědčivé hře získali 25:17. Při tomto rozpoložení si v obou zápasech dovolili domácí výrazně rotovat sestavou. I přes tuto rotaci získali následující sety velmi přesvědčivě 2x 25:16 a zápas celkově 3:0.

Po krátké přestávce se šlo do druhého utkání. Možná opojení ze snadného vítězství v prvním zápase, možná větší zápal hostujícího družstva způsobil změnu ve stylu hry. První set domácí získali po boji 25:21. Ve druhém setu už tahali za kratší konec, ale zvládli otočit koncovku a získat set opět 25:21. Třetí set nabídl největší zápletku celého dvojutkání. Hostující družstvo od počátku setu vedlo o 5 - 7 bodů a do koncovky šlo za stavu 22:17. Jedna povedená výměna a podpora lavičky otočila náladu na palubovce a důrazným útokem, podpořeným kvalitním servisem štramberáci svého soupeře udolali 26:24 a získali celé utkání 3:0.

V utkání nastoupili: Kohut, Motúz M., Motúz V., Polášek, Socha J., Socha V., Tobola, Šimíček