Plný počet bodů doma proti Hlučínu

V sobotu 26. listopadu přijeli do Štramberka hráči Hlučína, kteří nahradili původně přihlášené družstvo Dolního Benešova. V družstvu byli někteří hráči D. Benešova společně s "omladinou" Hlučína.

První set byl i díky nedochvilnosti soupeřů snadným soustem pro domácí hráče, kteří s přehledem zvítězili 25:16. Další dva sety již tak jednoznačné nebyly, ale domácí si své vedení pohlídali a oba sety skončily 25:23 a celkem 3:0 pro Štramberk.

Po tomto jednoznačném vítězství se nastoupilo do druhého zápasu a výraznější změny, až na nepovedený druhý set, ve hře nebylo. Štramberáci byli překvapivě bojovní v poli, přesvědčiví na útoku i obraně a úspěšní i na servise. Utkání skončilo 3:1 pro domácí hráče po setech 25:17, 22:25, 25:15, 25:21.

Štramberáci předvedli dobrou formu z předchozích zápasů a získali plný počet bodů z domácí palubovky.

V utkání nastoupili: Kohut, Komorovský, Motúz M., Motúz V., Kramoliš T., Polášek, Socha J., Socha V., Tobola, Šimíček