Ženy pokračují na vítězné vlně

Netradičně na žádost soupeřek se ve čtvrtek 11. 1. od 17:45 utkala štramberská děvčata v přímém souboji o první místo s Třincem. Domácí téměř v kompletní sestavě přistoupily k utkání zodpovědně, vědomy si důležitosti čtvrtečních soubojů. Před zraky také netradičně velkého obecenstva :) velice dobře, zejména díky kvalitnímu podání, zvládly úvodní set 25:16, aby vzápětí přidaly druhou výhru 25:21. Ve třetím setu si vybraly domácí volejbalistky slabší chvilky (16:25), ale závěrečný čtvrtý set se již opět vrátily ke své kvalitní hře a dotáhly zápas k vítěznému konci.

Do druhého zápasu nastoupila z velké části vyměněná sestava a ani ta nedovolila soupeřkám žádné větší drama. Po vítězstvích 25:16, 25:21 a 25:17 zůstalo všech šest bodů ve Štramberku, a pokud se podaří v sobotu 20.1. uhrát alespoň dva body, bude konečné první místo po základní části potvrzeno.

Sestava: Bezděková, Bukovská, Hanzlíková, Kopřivová, Kovářová, Lišaniková, Marková, Masláková, Milichová, Moudrá, Štichauerová, Třeštíková