Z Orlové si ženy přivezly 6 bodů

Třetím kolem pokračoval KP II. třídy pro štramberské ženy na palubovce orlovských gymnázií v sobotu 12. 10. 2013. Sestava ve složení: Bukovská, Gilarová, Lišaníková, Kopřivová, Kovářová, Marešová, Marková, Moudrá, Palacká, Schäferová se vydala vstříc dalšímu utkání proti neznámému soupeři. V prvním zápase se v prvních dvou setech velice dařilo štramberské šestce, kdy si jednoznačně poradila s protihráčkami 25:14 a 25:17. Třetí set byl již nervóznější a orlovské volejbalistky kousaly, co to šlo, nakonec se však z vítězství v setu i celém prvním utkání radoval Štramberk, konkrétně nejtěsnějším výsledkem 25:23.

Druhé utkání již nebylo tak jednoznačnou záležitostí pro štramberské volejbalistky. Rozhodující byl zejména 3. hraný set, kdy se štramberské hráčky popraly s protihráčkami a vyhrály 25:23. 4. set si již nenechaly sebrat, orlovské volejbalistky jednoznačně porazily 25:10 a stanovily tak konečný výsledek na 3:1.