V Novém Jičíně se body dělily

Štramberské ženy zajížděly v sobotu 19. 10. na hřiště Nového Jičína. A byla to jako vždy vyrovnaná a napínavá utkání, tentokráte na maximální počet setů. Body si spravedlivě podělily oba týmy.

První set ukořistily hráčky Nového Jičína (25:19), pak ale následovaly dva vítězné sety pro Štramberačky (25:21 a 25:13). Poté ale došlo na straně Štramberka k hernímu výpadku a zápas dospěl až do dramatické koncovky, ve které byly šťastnější Štramberačky (16:14).

Druhý zápas začal pro místní volejbalistky nadějně, dostaly se do vedení 2:0 na sety, pak ale ztratily následující dva sety v koncovce a opět se šlo do rozhodujícího pátého setu. V něm to bylo drama opět až do konce, ale po vítězství 15:13 zůstal bonusový bod v Novém Jičíně.