Domácí bod proti VŠB

V sobotu 5.listopadu zavítalo do štramberské tělocvičny družstvo VŠB Ostrava. Z minulé sezóny si štramberáci vzali ponaučení a pod mírným tlakem - nezopakovat ostudný výprask - se vrhli na svého soupeře. Ve velmi vyrovnaných výměnách urvali první set 25:21, což hostující hráče evidentně zneklidnilo a pokusili se zvýšit tempo. To se povedlo a dva následující sety brali 25:20 a 25:17, aby domácí ve čtvrtém setu a při ukolébání soupeře opět zabrali a zvítězili 25:20. V rozhodujícím pátém setu ale domácí nezvládli prostřední část setu a prohráli 7:15 a celkově 2:3.

Do druhého zápasu nastoupili domácí v mírně pozměněné sestavě a na hře to šlo hned poznat. Hostující hráči brali jeden set za druhým a po hodině hry uzavřeli utkání stavem 3:0 po setech 25:16, 25:17, 25:21.

V utkání nastoupili: Kohut, Komorovský, Kramoliš M., Kramoliš T., Motúz V., Socha J., Socha V., Tobola P., Šimíček S.