Úspěšné zakončení sezóny v Havířově

V sobotu 25. dubna vyjíždělí štramberští volejbalisté ke svému závěrečnému utkání sezóny 2014/2015 proti družstvu Havířova. Výsledek utkání již nemohl nijak ovlivnit umístění obou družstev, to ale nehrálo žádnou roli pro štramberáky, kteří chtěli zakončit sezónu dobrým výkonem. Již tento první předpoklad ovlivnila vysoká neúčast hráčů a tak štramberáci odjížděli do Havířova jen v 6 lidech.

Po vstupu do nově postavené tělocvičny štramberáci zjistili, že domácí neplní řádně své pořadatelské povinnosti, což hned v úvodu mělo vliv na rozcvičování. Domácím chyběly míče. I z toho důvodu první utkání bylo zahájeno téměř půl hodiny po oficiálním začátku zápasu. Do toho štramberáci vstoupili s chutí a zaujetím pro hru, která v některých předchozích utkáních chyběla. Možná za to mohl i jeden z nejvyšších věkových průměru nastoupivších hráčů (mj. Ivo Adámek letos oslaví 50 let svého života). Oba zápasy se odvíjely plně v réžii štramberských volejbalistů, kteří vůbec neponechali nikoho na pochybách, kdo si z daného dvojutkání odveze plný počet bodů. Nakonec toto takto dopadlo a štramberáci zvítězili 2x 3:0 po setech 25:17, 25:18, 25:13 a 25:17, 25:13, 25:16.

Hvězdou utkání byl štramberáky zvolen nejzkušenější hráč utkání - Ivo Adámek - který důslednou organizací clonění soupeřových přijímajících hračů zapřičínil téměř rozložení soupeřovy přihrávky a rovněž překvapivými útočnými údery způsobil totální rozložení soupeřovy hry.

V utkání nastoupili: Adámek, Kohut, Kramoliš M., Polášek, Socha V., Šimíček