Volejbalová přípravka jede

Na konci srpna se ve Štramberku udála další pozitivní událost. Proběhl nábor do volejbalové přípravky. Po téměř měsíci tréninků je čas na první krátké ohlédnutí.

Podařilo se nám dát dohromady na 15 kluků v rozmezí 5. - 8. třídy a pod vedením trenéra Pustky je pravidelně každé úterý od 17 h potkávat ve štramberské tělocvičně.

Tréninky probíhají více obecnou formou, kdy je kladen důraz na všeobecnou průpravu. A tak klukům nechybí různé protahování, běhání, skákání, válení, koulení, házení. Co by to bylo za volejbalovou přípravku, pokud by velká část cvičení neprobíhala soutěživou formou a s míčem.

 

Pokud máte zájem, poslat svého syna do volejbalové přípravky, neváhejte, ještě stále přibíráme nové členy.

Volejbalová přípravka

Oddíl volejbalu při TJ Kotouč Štramberk, který v loňském roce oslavil 60 let své existence, připravuje na školní rok 2020 / 2021 volejbalovou přípravku chlapců a dívek. Přípravka je vhodná pro děti od 5. do 7. třídy. Pravidelné tréninky budou probíhat každé úterý od 17 do 18.30 ve štramberské tělocvičně. Příspěvek na celý školní rok činí 550Kč a je splatný do konce září 2020.

Zahajovací schůzka proběhne 25. srpna na venkovním kurtu vedle tělocvičny od 17h.

Na zahajovací schůzku si vezměte sportovní oděv (kraťasy, tričko) a obuv (do haly s nebarvící / světlou podrážkou).

Těší se trenéři Pustka a Socha

 

Pozvánka na přípravku

Volejbalová mládež 2016 / 2017

S novým školním rokem zahajuje svoji činnost volejbalová mládež. Zveme všechny holky a kluky od 3. do 9. třídy základní školy. Přijďte mezi nás. Naučíme se pracovat s míčem - házet, koulet, pinkat. Zahrajeme si nové hry a vyzkoušíme základy volejbalu.

Kdy trénujeme?

Přípravka (cca 3. - 6. třída) každé úterý 15.30 - 17h

Žáci a žačky (cca 5. - 9. třída) každé úterý a čtvrtek 17 - 18.30

Všechny tréninky jsou ve velké tělocvičně místní haly.

Na kolik to rodiče vyjde? Na pouhých 800Kč na školní rok pro žáky a žačky a 650Kč pro přípravku.

Kdo mi řekne jak na to?  Mgr. Pavlína Škrabalová (tel.: 736 784 482)

Volejbalová přípravka 2015/2016

S novým školním rokem zahajuje svoji činnost volejbalová přípravka. Zveme všechny holky a kluky od 3. do 6. třídy základní školy. Přijďte mezi nás. Naučíme se pracovat s míčem - házet, koulet, pinkat. Zahrajeme si nové hry a vyzkoušíme základy volejbalu.

Kdy trénujeme? Každou středu od 15h v malé tělocvičně místní haly.

První informativní schůzka je ve středu 30.9.2015 v 15h v tělocvičně

Na kolik to rodiče vyjde? Na pouhých 650Kč na školní rok.

Kdo mi řekne jak na to?  Mgr. Pavlína Škrabalová (tel.: 736 784 482)

Volejbalová přípravka začíná

S novým školním rokem zahajuje svoji činnost volejbalová přípravka. Zveme všechny holky a kluky od 2. do 5. třídy základní školy. Přijďte mezi nás. Naučíme se pracovat s míčem - házet, koulet, pinkat. Zahrajeme si nové hry a vyzkoušíme základy volejbalu.

Kdy trénujeme? Každou středu od 13:30 do 14:30 v malé tělocvičně místní haly.

Na kolik to rodiče vyjde? Na pouhých 500Kč na školní rok.

Kdo mi řekne jak na to?  Mgr. Pavlína Škrabalová (tel.: 736 784 482)

Soustředění žaček 2013

V minulém týdnu jsem se podílel na přípravě a trénování žaček, které v následující sezoně budou hájit barvy kopřivnického klubu. Proč jsem se pustil do výchovy mládeže v Kopřivnici? Pointa je jednoduchá, většina děvčat z aktuálního kádru hájila v minulé sezóně barvy štramberského volejbalu. Většina děvčat získávala první zkušenosti se soutěžním volejbalem právě pod hlavičkou TJ Kotouč Štramberk. Bohužel z aktuálního nedostatku nových sil, jsme dospěli k názoru umožnit děvčatům pokračovat ve sportovní kariéře, nyní již pod hlavičkou Kopřivnice, kde byl větší počet děvčat schopných doplnit aktuální kádr.

Na soustředění jsme trénovali 2 trenéři, pod dohledem předsedy KV Kopřivnice Z. Grabovským. Děvčatům jsme připravili perný a náročný týden zpestřený turnajem v deblu a čtvrtečním utkáním proti rodičům hráček. Pokud budu hovořit za sebe, toto soustředění splnilo svůj účel. Podařilo se dosáhnout jistého pokroku v herním projevu, nasazení a v tomto věku hlavně k bojovnosti a týmovému pojetí volejbalu.

Pár fotek je k dispozici v galerii.