Rozpis utkání 2019 / 2020

Ženy

28. 9. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (21,24,17), 3:1 (16,-19,17,24)

5. 10. 2019, 11:00 TJ Hlučín-TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-17,-12,20,-16), 0:3 (-14,-12,-14)

13. 10. 2019, 09:00 TJ Kotouč Štramberk-VSK VŠB - TU Ostrava 3:1 (15,19,-15,19), 3:1 (19,-23,22,22)

19. 10. 2019, 10:00 TJ Nový Jičín-TJ Kotouč Štramberk 2:3 (19,-21,-13,11,-14), 3:2 (-15,-22,23,21,13)

2. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-TJ Třineckých železáren 3:1 (-23,15,23,20), 3:0 (12,22,20)

9. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-VK Karviná 1:3 (17,-23,-22,-23), 1:3 (-22,-20,20,-13)

16. 11. 2019, 09:00 VK Polanka nad Odrou-TJ Kotouč Štramberk 3:0 (13,24,23), 3:1 (11,14,-20,12)

23. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-SK METYLOVICE 3:0 (22,23,16), 3:0 (13,22,13)

30. 11. 2019, 09:00 TJ Tatran Štítina-TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-18,-10,-19), 0:3 (-12,-16,-21)

11. 1. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm-TJ Kotouč Štramberk

18. 1. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-TJ Hlučín

25. 1. 2020, 10:00 VSK VŠB - TU Ostrava-TJ Kotouč Štramberk

8. 2. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-TJ Nový Jičín

15. 2. 2020, 10:00 TJ Třineckých železáren-TJ Kotouč Štramberk

22. 2. 2020, 10:00 VK Karviná-TJ Kotouč Štramberk

7. 3. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-VK Polanka nad Odrou

14. 3. 2020, 10:00 SK METYLOVICE-TJ Kotouč Štramberk

21. 3. 2020, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-TJ Tatran Štítina

 

Tabulka   Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Polanka 18 15 1 1 1 51:13 1517:1222 48
2 TJ Kotouč Štramberk 18 12 1 1 4 44:22 1500:1320 39
3 VŠB Ostrava 18 10 2 1 5 43:23 1517:1222 35
4 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 18 10 2 1 5 39:24 1402:1252 35
5 VK Karviná, z.s. 18 8 3 1 6 39:33 1587:1491 31
6 SK METYLOVICE 18 9 1 1 7 33:30 1358:1326 30
7 TJ TŽ Třinec 16 6 1 3 6 30:31 1306:1332 23
8 TJ Frenštát 18 4 1 0 13 19:42 1184:1373 14
9 TJ Hlučín 18 2 0 1 15 10:48 981:1378 7
10 TJ Tatran Štítina 16 0 0 2 14 6:48 878:1314 2

 

Muži

28. 9. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy-TJ Kotouč Štramberk 3:2 (-14,-13,23,17,10), 1:3 (21,-17,-13,-18)

12. 10. 2019, 10:00 TJ Sokol Pstruží-TJ Kotouč Štramberk 3:1 (23,-21,20,23), 1:3 (-24,19,-18,-17)

19. 10. 2019, 09:00 Kozlovice-TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-14,-23,24,-19), 0:3 (-23,-17,-20)

3. 11. 2019, 09:00 TJ Kotouč Štramberk-Třanovice 2:3 (17,-22,-20,19,-13), 3:1 (18,23,-20,19)

17.11.2019, 09:00 TJ Kotouč Štramberk-Green Volley Beskydy 3:1 (18,22,-13,12), 3:0 (15,12,21)

24. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-TJ Sokol Pstruží 3:0 (17,17,24), 1:3 (-16,19,-17,-16)

30. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk-Kozlovice 3:1 (22,22,-18,15), 3:1 (-16,21,23,20)

7. 12. 2019, 09:00 Třanovice-TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-19,-21,20,-20), 2:3 (23,-18,-13,23,-12)

 

Tabulka   Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Pstruží 16 11 2 0 3 41:18 1382:1203 37
2 TJ Kotouč Štramberk 16 11 1 2 2 42:22 1459:1301 37
3 Třanovice 16 7 2 3 4 36:29 1446:1393 28
4 Kozlovice 16 2 1 2 11 18:42 1249:1374 10
5 Green Volley Beskydy B 16 2 1 0 13 16:42 1131:1396 8

 

Rozpis utkání 2018/2019

Ženy

6. 10. 2018, 9:00 Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-15, -25, -17), 1:3 (17,-16, -9, -22)

13. 10. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Nový Jičín, z.s. 3:1 (22,19,-19,18), 3:2 (-19,18,-27,22,12)

20. 10. 2018, 9:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:1 (-25,21,20,21), 0:3 (-20,-24,-21)

3. 11. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - SK METYLOVICE z.s. 3:1 (-16,21,23,18), 3:1 (12,-19,7,13)

10. 11. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 1:3 (-20,23,-16,-24), 3:0 (23,23,22)

17. 11. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice 3:1 (26,-21,13,15), 1:3 (14,-23,-14,-26)

24. 11. 2018, 10:00 TJ Nový Jičín, z.s. - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (18,26,16), 3:2 (-22,-11,20,23,14)

1. 12. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice 3:2 (-24,-23,10,10,3), 3:1 (21,13,-11,15)

8. 12. 2018, 9:00 SK METYLOVICE z.s. - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-12,-13,-16), 3:0 (19,14,24)

15. 12. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (17,20,17), 3:1 (20,18,-26,25)

 

Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1   Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 20 12 2 1 5   46:30 41
2   Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 20 12 1 3 4   47:24 41
3   Kozlovice 20 12 1 1 6   44:28 39
4   TJ Sokol Palkovice 20 6 1 5 8   32:45 25
5   SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 20 3 4 1 12   28:49 18
6   TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 20 2 4 2 12   29:50 16

 

Play off - finálová skupina

9.2.2019 10:00 TJ Kotouč Štramberk -  VK Polanka nad Odrou  3:1 (21,-21,19,18), 3:0 (25,18,25)

16.2.2019 10:00 TJ Kotouč Štramberk -  TJ Hlučín  2:3 (-22,23,-22,21,-6), 3:2 (-15,20,-15,12,12)

23.2.2019 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek B -  TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-23,14,-23,-23), 3:0 (19,22,22)

2.3.2019 09:00 VK Polanka nad Odrou -  TJ Kotouč Štramberk  3:2 (-15,20,-21,24,18), 0:3 (-18,-21,-19)

9.3.2019 10:00 TJ Hlučín -  TJ Kotouč Štramberk  0:3 (-22,-14,-19), 1:3 (-18,-17,23,-24)

16.3.2019 10:00 TJ Kotouč Štramberk -  TJ Sokol Frýdek - Místek B 1:3 (22,-22,-22,-21), 2:3 (19,-18,22,-22,-11)

 

Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1   Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 20 12 4 3 1   55:24 47
2   Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 20 10 2 4 4   46:34 38
3   Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 20 7 2 6 5   41:39 31
4   Kozlovice 20 5 4 1 10   33:43 24
5   Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 20 3 4 6 7   36:50 23
6   VK Polanka nad Odrou, z.s. 20 2 5 1 12   32:50 17

 

 

Muži

15. 9. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Odry 1:3 (23, -24, -17, -26), 2:3 (-24, 25, 17, -15, -10

22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-24, -23, -18), 3:0 (19, 18, 20)

6. 10. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (14, 18, 17), 3:0 (18, 16, 21)

13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (17,19,21), 3:0 (22,16,13)

4. 11. 2018, 09:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice 1:3 (20,-22,-16,-18), 3:2 (20,13,-25,-15,10)

10. 11. 2018, 10:00 Třanovice - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:2 (18,-22,21,-21,13), 3:1 (14,-23,24,23)

17. 11. 2018, 11:00 Odry - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (23,13,18), 2:3 (22,-20,18,-24,-11)

24. 11. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Pstruží 1:3 (-23,23,-19,-18), 1:3 (22,-21,-24,-16)

1. 12. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-23,-11,-11), 0:3 (-18,-13,-12)

8. 12. 2018, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-20,-17,-13), 0:3 (-17,-17,-22)

12. 1. 2019, 09:00 Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 1:3 (-12,-15,23,-20), 0:3 (-22,-18,-21)

19. 1. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Třanovice 0:3 (-23,-15,-20), 3:1 (23,-23,18,14)

 

Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1   TJ Sokol Palkovice 24 23 1 0 0   72:5 71
2   Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 24 13 2 4 5   54:37 47
3   Odry 24 12 3 2 7   51:36 44
4   Třanovice 24 9 3 3 9   46:47 36
5   Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 24 8 2 2 12   39:48 30
6   Kozlovice 24 5 2 2 15   33:57 21
7   Green Volley Beskydy, z.s. 24 0 1 1 22   6:71 3

 

Play off - nástavba o 7. - 13. místo

9. 2. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (-13,-22,23,23,-13), 3:1 (-14,18,20,22)

17. 2. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - USK Slávie OU 2:3 (-21,28,-18,21,-12), 2:3 (19,-22,19,-20,-7)

23. 2. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (-19,26,-16,15,13), 3:2 (-21,24,-24,21,11)

10. 3. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Sportovní klub Slezan Orlová 3:1 (-20,23,12,17), 3:1 (19,-21,24,23)

16. 3. 2019, 10:00 USK Slávie OU - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (17,15,20), 3:2 (20,-14,22,-18,11)

23. 3. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - VŠB - TU Ostrava 3:0 (17,17,21), 0:3 (-19,-19,-18)

 

1   VŠB - TU Ostrava 22 13 5 1 3   57:26 50
2   USK Slávie OU, z.s. 24 12 4 3 5   58:36 47
3   TJ Kotouč Štramberk, z.s. 24 10 2 6 6   51:44 40
4   Třanovice 20 10 3 2 5   46:34 38
5   Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 20 5 4 5 6   42:45 28
6   Kozlovice 22 5 0 3 14   29:53 18
7   Green Volley Beskydy, z.s. 24 2 3 1 18   19:64 13

 

 

Rozpis utkání 2017/2018

Ženy 

23.09. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (14,17,19), 2:3 (14,25,-21,-19,-14)

30.09. 10:00 TJ Sokol Hnojník - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (-18,19,-19,16,-14), 1:3 (24,-18,-19,-19

07.10. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Volejbal Kozlovice 3:0 (14,13,9), 3:0 (23,21,25)

14.10. 09:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-24,-15,-18), 2:3 (16,20,-16,-17,-15)

05.11. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - SK Metylovice 3:0 (10,23,20),3:0 (22,22,21)

11.11. 10:00 TJ TŽ Třinec - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (-22,22,19,17), 3:2 (-23,-18,23,20,8)

25.11. 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-18,20,-21,-25), 0:3 (-26,-19,-12)

02.12. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Hnojník 3:0 (7,14,15), 3:1 (21,-22,12,9)

09.12. 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-19,-19,-27), 2:3 (25,-20,23,-22,-10)

03.12. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Palkovice 3:1 (11,-15,19,20), 3:0 (17,20,17)

11.01. 17:45 TJ Kotouč Štramberk - TJ TŽ Třinec 3:1 (14,21,-16,16),  3:0 (16,21,17)

20.01. 10:00 SK Metylovice - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-5,-8,-10), 1:3 (-16,21,-11,-18)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 24 18 3 2 1   68:21 2087:1689 62
2. rozpis druzstva TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 24 14 4 2 4   61:32 2097:1908 52
3. rozpis druzstva TJ Frenštát pod Radhoštěm TJ Frenštát pod Radhoštěm 24 11 4 2 7   53:41 2066:1959 43
4. rozpis druzstva TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Palkovice 24 11 1 4 8   47:43 1990:1932 39
5. rozpis druzstva Volejbal Kozlovice Volejbal Kozlovice 24 5 2 1 16   31:57 1848:2025 20
6. rozpis druzstva SK Metylovice SK Metylovice 24 5 1 2 16   27:59 1667:1970 19
7. rozpis druzstva TJ Sokol Hnojník TJ Sokol Hnojník 24 4 1 3 16   29:63 1867:2139 17

 

Play off - osmifinále

10.02. 09:00 VK Polanka n. Odrou - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (-21,20,15,-20,-13), 1:3 (-21,-16,20,-15) 

17.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Polanka n. Odrou 1:3 (-21,-21,20,-18), 0:3 (-19,-25,-19)

 

 Muži

 07.10. 10:00 Palkovice - Štramberk 3:0 (17,13,13), 3:0 (16,19,12)

14.10. 10:00 Štramberk - Pstruží 1:3 (-22,19,-16,-21), 1:3 (-17,22,-21,-24)

21.10. 10:00 Kozlovice - Štramberk 3:2 (23,24,-18,-23,8), 0:3 (-16,-20,-18)

04.11. 09:00 Štramberk - Metylovice 0:3 (-21,-11,-22), 0:3 (-19,-18,-17)

09.11. 10:00 Beskydy B - Štramberk 3:0 (19,24,22), 3:2 (21,22,-12,-26,9)

25.11. 10:00 Štramberk - Palkovice 0:3 (-9,-18,-20), 1:3 (-13,-19,23,-13)

09.12. 10:00 Štramberk - Kozlovice 3:1 (20,-18,12,22), 3:2 (18,13,-23,-23,13)

07.01. 10:00 Pstruží - Štramberk 3:1 (21,-23,19,13), 3:0 (22,20,16)

13.01. 10:00 Metylovice - Štramberk 3:0 (24,16,14), 3:1 (22,18,-22,23)

20.01. 10:00 Štramberk - Beskydy B 3:0 (23,19,22), 3:2 (16,17,-17,-16,9)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Palkovice 20 14 5 1 0   59:16 1788:1414 53
2. rozpis druzstva TJ Sokol Pstruží TJ Sokol Pstruží 20 10 3 2 5   45:35 1794:1790 38
3. rozpis druzstva Green Volley Beskydy B Green Volley Beskydy B 20 8 2 3 7   39:36 1633:1587 31
4. rozpis druzstva SK Metylovice SK Metylovice 20 8 1 4 7   40:39 1748:1727 30
5. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 20 3 2 2 13   24:50 1491:1680 15
6. rozpis druzstva Volejbal Kozlovice Volejbal Kozlovice 20 3 1 2 14   21:52 1465:1721 13

 

Play off - o umístění 9. - 10. místo

17.02. 10:00 TJ Odry - Štramberk 1:3 (18,-21,-22,-23), 1:3 (-27,-22,24,-21)

03.03. 10:00 Štramberk - TJ Odry 3:1 (-23,14,15,20), 3:2 (-25,14,-21,17,14)

Rozpis utkání 2016/2017

Ženy

24.09. 10:00 TJ Frenštát p.R. - Štramberk 0:3 (-15,-21,-17), 0:3 (-9,-22,-20)

01.10. 10:00 Frýdek - Místek - Štramberk 3:1 (16,-20,19,22), 3:0 (16,15,16)

08.10. 10:00 Štramberk - VK Raškovice 3:2 (20,-19,16,-23,12), 3:0 (18,19,17)

15.10. 10:00 Hnojník - Štramberk 0:3 (-11,-16,-19), 0:3 (-16,-6,-8)

23.10. 10:00 Štramberk - Kozlovice 3:1 (17,-18,23,21), 3:0 (18,12,18)

05.11. 09:00 Palkovice - Štramberk 3:2 (19,22,-13,-16,7), 1:3 (17,-25,-14,-20)

12.11. 10:00 Štramberk - SK Metylovice 3:0 (8,15,9), 3:0 (14,17,12)

26.11. 10:00 Štramberk - Frýdek - Místek 3:0 (15,16,18), 3:0 (9,17,23)

04.12. 10:00 VK Raškovice - Štramberk 0:3 (-11,-22,-15) 0:3 (-22,-21,-9)

10.12. 10:00 Štramberk - TJ Frenštát p.R. 3:0 (14,17,14)  3:1 (-18,10,17,12)

14.01. 10:00 Štramberk - Hnojník 3:0 (17,9,10)  3:0 (20,15,7)

21.01. 09:00 Kozlovice - Štramberk 0:3 (-17,-16,-9) 0:3 (-23,-18.-15)

28.01. 10:00 Štramberk - Palkovice 3:0 (19,13,15)  3:1 (-22,23,6,23)

05.02. 09:00 SK Metylovice - Štramberk 1:3 (-20,-21,21,-16),2:3 (-23,-17,17,21,-12)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 28 23 2 1 2   78:18 2260:1680 74
2. rozpis druzstva TJ Sokol Frýdek - Místek TJ Sokol Frýdek - Místek 28 21 2 1 4   72:27 2282:1894 68
3. rozpis druzstva TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Palkovice 28 15 4 1 8   64:43 2358:2190 54
4. rozpis druzstva SK ANAJ Metylovice SK ANAJ Metylovice 28 13 2 2 11   55:48 2231:2154 45
5. rozpis druzstva TJ Frenštát pod Radhoštěm TJ Frenštát pod Radhoštěm 28 11 2 3 12   51:57 2291:2371 40
6. rozpis druzstva Volejbal Kozlovice Volejbal Kozlovice 28 7 2 3 14 -2 39:64 1989:2274 26
7. rozpis druzstva VK Raškovice VK Raškovice 28 6 0 3 19   30:67 1919:2208 21
8. rozpis druzstva TJ Sokol Hnojník TJ Sokol Hnojník 28 2 0 0 26   13:78 1513:2072 6

 

 Play off - o postup do 2. ligy

18.02. 10:00 TJ Ostrava C - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (-18,15,15,-18,9), 3:1 (18,-21,22,22)

25.02. 09:00 TJ Odry - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (23,20,17), 3:0 (21,11,16)

04.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Fulnek 3:0 (19,17,17), 3:2 (-22,-21,12,19,10)

12.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Ostrava C 3:0 (15,22,22), 3:2 (-14,16,21,-20,5)

18.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Odry 1:3 (-20,22,-21,-26), 0:3 (-21,-14,-18)

25.03. 10:00 TJ Fulnek - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (21,16,5), 3:0 (23,22,8)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Odry TJ Odry 20 17 2 0 1   58:11 1668:1267 55
2. rozpis druzstva TJ Sokol Frýdek - Místek TJ Sokol Frýdek - Místek 20 11 0 2 7   40:34 1641:1590 35
3. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 20 7 2 2 9   34:39 1524:1537 27
4. rozpis druzstva TJ Fulnek TJ Fulnek 20 8 0 1 11   29:38 1465:1506 25
5. rozpis druzstva TJ Ostrava C TJ Ostrava C 20 4 3 2 11   29:47 1580:1673 20
6. rozpis druzstva TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Palkovice 20 5 1 1 13   26:47 1407:1712 18

  

 

Muži 

24.09. 10:00 Štramberk - Pstruží 0:3 (-14,-19,-22), 0:3 (-23,-14,-23)

02.10. 10:00 Štramberk - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-14,-18,-11), 0:3 (-21,-21,-15)

08.10. 10:00 Green Beskydy - Štramberk 3:0 (24,21,19), 0:3 (-21,-14,-19)

15.10. 10:00 Štramberk - Slezan Orlová 3:2 (15,-21,19,-23,8), 3:2 (16,19,-21,-17,8)

22.10. 10:00 Volejbal Kozlovice - Štramberk 0:3 (-23,-22,-20), 3:1 (21,23,-25,20)

05.11. 10:00 Štramberk - Morávka 1:3 (-18,-17,20,-20), 0:3 (-18,-10,-18)

13.11. 09:00 Štramberk - SK Metylovice 0:3 (-17,-21,-18), 0:3 (-18, -20, -13)

19.11. 10:00 Pstruží - Štramberk 3:0 (12,14,16), 3:0 (7,20,21)

26.11. 10:00 TJ Sokol Palkovice - Štramberk 3:0 (12,17,15), 3:1 (17,-23,21,12)

03.12. 10:00 Štramberk - Green Beskydy 3:0 (15,13,9) 3:0 (21,17,18)

14.01. 10:00 Slezan Orlová - Štramberk 1:3 (23,-24,-21,-22), 1:3 (23,-22,-21,-17)

21.01. 10:00 Štramberk - Volejbal Kozlovice 3:0 (21,23,23), 1:3 (-20,10,-25,-21)

28.01. 10:00 Morávka - Štramberk 3:0 (14,18,15), 3:0 (21,20,23)

04.02. 10:00 SK Metylovice - Štramberk 3:0 (15,25,18), 0:3 (-22,-23,-23)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Palkovice 28 26 1 1 0   83:11 2298:1670 81
2. rozpis druzstva TJ Sokol Pstruží TJ Sokol Pstruží 28 18 4 1 5   70:31 2359:2027 63
3. rozpis druzstva TJ Lignum - Morávka TJ Lignum - Morávka 28 18 1 2 7   65:33 2215:2015 58
4. rozpis druzstva SK ANAJ Metylovice SK ANAJ Metylovice 28 12 2 2 12   49:48 2160:2115 42
5. rozpis druzstva Green Volley Beskydy B Green Volley Beskydy B 28 7 3 4 14   40:64 2163:2395 31
6. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 28 8 2 0 18   34:60 1931:2142 28
7. rozpis druzstva Volejbal Kozlovice Volejbal Kozlovice 28 6 2 1 19   31:67 2015:2264 23
8. rozpis druzstva SK Slezan Orlová SK Slezan Orlová 28 1 1 5 21   22:80 1887:2400 10

 

Play off - o 7. - 12. místo

18.02. 8:30 USK Slávie OU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (14,16,17), 3:0 (16,13,24)

25.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ MSA Dolní Benešov 3:2 (-18,-17,21,23,15), 2:3 (22,-15,26,-24,-12)

04.03. 10:00 Happy Sport Opava - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (14,15,12), 3:0 (13,13,17)

11.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - USK Slávie OU Ostrava 0:3 (-18,-16,-20), 0:3 (-18,-20,-17)

18.03. 10:00 TJ MSA Dolní Benešov - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (-18,17,20,-20,12), 3:1 (22,22,-24,25)

25.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Happy Sport Opava 1:3 (-15,-12,21,-17), 0:3 (-23,-16,-22)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva Happy Sport Opava Happy Sport Opava 20 11 3 1 5   46:27 1652:1475 40
2. rozpis druzstva USK Slávie OU Ostrava USK Slávie OU Ostrava 20 9 3 0 8   38:32 1535:1510 33
3. rozpis druzstva SK ANAJ Metylovice SK ANAJ Metylovice 20 9 0 2 9   35:36 1631:1565 29
4. rozpis druzstva Green Volley Beskydy B Green Volley Beskydy B 16 7 1 2 6   29:28 1251:1285 25
5. rozpis druzstva TJ MSA Dolní Benešov TJ MSA Dolní Benešov 16 6 2 3 5   32:31 1358:1377 25
6. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 20 4 1 2 13   21:47 1352:1567 16

 

 

Rozpis utkání 2015/2016

Ženy

10.10. 09:00 TJ Odry - TJ Kotouč Štramberk      3:2 (14,12,-23,-21,9), 3:0 (22,10,22)

18.10. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Vratimov 3:2 (22,-22,17,-12,14), 3:1 (-18,15,22,25)

24.10. 10:00 SKV Slavia Orlová - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (20,13,24), 3:0 (23,21,12)

31.10. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-22,-16,-25), 3:0 (15,14,19)

07.11. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Frýdek - Místek 0:3 (-21,-24,-14), 2:3 (-16,-16,24,21,-8)

21.11. 10:00 TJ Fulnek - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (11,-24,17,-17,12), 0:3 (-16,-18,-18)

28.11. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:2 (-18,10,20,-20,9), 3:0 (21,15,19)

23.01. 09:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (21,-23,19,-19,-9), 3:1 (20,21,-20,18)

06.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Odry 1:3 (19,-23,-22,-24), 3:1 (15,-17,18,16)

13.02. 10:00 VK Vratimov - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (-20,21,-24,18,-11), 3:1 (-20,10,14,24)

20.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - SKV Slavia Orlová 3:0 (13,19,20),3:0 (16,7,13)

06.03. 10:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (22,17,-24,-23,9), 3:0 (16,20,20)

13.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Fulnek 0:3 (-23,-20,-18), 2:3 (16,-17,22,-23,-8)

19.03. 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (-20,17,22,-23,-7), 0:3 (-19,-16,-18)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Odry TJ Odry 28 19 2 3 4   71:31 2336:2034 64
2. rozpis druzstva TJ Sokol Frýdek - Místek TJ Sokol Frýdek - Místek 28 14 5 2 7   66:43 2416:2181 54
3. rozpis druzstva TJ Fulnek TJ Fulnek 28 12 5 1 8 -2 54:48 2121:2082 45
4. rozpis druzstva SKV Slavia Orlová SKV Slavia Orlová 28 12 3 3 10   54:47 2115:2157 45
5. rozpis druzstva TJ Sokol Palkovice TJ Sokol Palkovice 28 10 2 6 10   51:57 2279:2322 40
6. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 28 8 5 5 10   52:57 2284:2310 39
7. rozpis druzstva VK Vratimov VK Vratimov 28 8 3 4 13   49:60 2279:2239 34
8. rozpis druzstva TJ Frenštát pod Radhoštěm TJ Frenštát pod Radhoštěm 28 2 2 3 21   23:77 1835:2340 13

 

Muži

03.10. 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (-17,15,23,21), 3:1 (25,-18,11,16)

10.10. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ MSA Dolní Benešov 0:3 (-20,-16,-22), 2:3 (-14,-23,17,19,-6)

17.10. 10:00 SK Slezan Orlová - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-18,-17,-23), 2:3 (19,15,-13,-18,-6)

07.11. 10:00 Frenštát p. Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (-34,14,-23,19,-8), 3:1 (17,12,-24,16)

21.11. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží 3:2 (-22,-21,19,8,0), 3:1 (26,23,-22,26)

28.11. 10:00 TJ MSA Dolní Benešov - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (17,16,18), 3:0 (18,17,17)

05.12. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Kozlovice 0:3 (-19,-20,-24), 1:3 (-17,16,-17,-13)

06.02. 10:00 SK Slezan Orlová - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (23,-20,-16,-13), 1:3 (-22,13,-15,-18)

13.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Kozlovice 0:3 (-22,-20,-18), 2:3 (-16,-9,24,20,-6)

20.02. 10:00 Frenštát p. Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (-24,24,14,13), 3:1 (-18,23,13,14)

06.03. 10:00 TJ Sokol Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (17,19,19), 3:0 (16,18,18)

12.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Frenštát p. Radhoštěm 2:3 (23,-19,-22,13,-11), 3:0 (23,25,21)

19.03. 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (-24,17,15,22), 3:2 (-22,18,-20,21,13)

09.04. 9:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ MSA Dolní Benešov 0:3 (-10,-17,-14), 0:3 (-14,-17,-16)

16.04. 9:00 TJ Kotouč Štramberk - SK Slezan Orlová 3:1 (23,-22,17,16), 3:0 (23,22,24)

 

p.

    družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Sokol Pstruží TJ Sokol Pstruží 30 20 5 2 3   82:33 2678:2299 72
2. rozpis druzstva TJ MSA Dolní Benešov TJ MSA Dolní Benešov 30 21 1 2 6   72:29 2365:1997 67
3. rozpis druzstva TJ Sokol Kozlovice TJ Sokol Kozlovice 30 14 2 2 12   58:48 2322:2256 48
4. rozpis druzstva TJ Frenštát pod Radhoštěm TJ Frenštát pod Radhoštěm 30 10 5 3 12   54:63 2602:2561 43
5. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 30 7 3 4 16   45:70 2324:2573 31
6. rozpis druzstva SK Slezan Orlová SK Slezan Orlová 30 2 0 3 25   18:86 1901:2506 9

 

Rozpis utkání 2014/2015

Ženy

11.10. 10:00 TJ Odry - TJ Kotouč Štramberk           3:1 (9;17; -21;14); 3:1 (-25;19;11;18)

19.10. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Ostrava 0:3 (-10,-16,-15); 0:3 (-22,-13,-18)

01.11. 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-13,-19,-21); 1:3 (-22,27,-13,-25)

08.11. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - SKV Slavia Orlová 1:3 (23,-20,-20,-21), 3:2 (-22,16,13,-19,11)

22.11. 10:00 TJ Slavoj Český Těšín - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (-21,16,17,12), 3:0 (19,9,22)

29.11. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Palkovice A 3:0 (23,19,22), 1:3 (-15,-23,22,-20)

07.12. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Fulnek 1:3 (22,-20,-18,-18), 3:2 (-26,22,23,-25,9)

13.12. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Vratimov 3:1 (14,15,-23,23), 3:0 (23,21,14)

17.01. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Odry 0:3 (-7,-18,-12), 0:3 (-17,-24,-20)

24.01. 10:00 TJ Ostrava - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (17,13,12), 3:0 (13,13,11)

07.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (21,10,14), 3:1 (-21,16,15,19)

14.02. 10:00 SKV Slavia Orlová - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (-19,21,21,15), 2:3 (11,22,-13,-21,-9)

21.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Slavoj Český Těšín 2:3 (20,-13,21,-23,-7), 3:1 (21,-22,23,12)

07.03. 10:00 Palkovice A - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (14,23,22), 2:3 (22,-23,-23,24,-15)

14.03. 10:00 TJ Fulnek - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (25,-17,-14,23,16), 0:3 (-18,-25,-20)

21.03. 10:00 VK Vratimov - TJ Kotouč Štramberk  1:3 (-22,-13,23,-20), 2:3 (15,-19,22,-18,-11)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Ostrava TJ Ostrava 32 31 1 0 0   96:10 2610:1780 95
2. rozpis druzstva TJ Odry TJ Odry 32 19 5 2 6   79:39 2653:2271 69
3. rozpis druzstva SKV Slavia Orlová SKV Slavia Orlová 32 15 4 5 8   70:53 2700:2579 58
4. rozpis druzstva TJ Slavoj Český Těšín TJ Slavoj Český Těšín 32 12 6 6 8   70:59 2800:2656 54
5. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 32 10 5 2 15   56:66 2532:2671 42
6. rozpis druzstva TJ Fulnek TJ Fulnek 32 9 4 7 12   57:71 2651:2792 42
7. rozpis druzstva VK Vratimov VK Vratimov 32 8 5 3 16   52:71 2470:2700 37
8. rozpis druzstva TJ Sokol Palkovice A TJ Sokol Palkovice A 32 7 3 7 15   52:75 2586:2777 34
9. rozpis druzstva TJ Frenštát pod Radhoštěm TJ Frenštát pod Radhoštěm 32 0 0 1 31   8:96 1783:2559 1

 

Muži

20.09. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Frenštát pod Radhoštěm   3:0 (21,19,20), 2:3 (-21,-20,20,24,-8)

27.09. 10:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (21,21,15), 3:1 (-22,17,16,23)

11.10. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Krnov 3:0 (12,12,25), 3:0 (18,7,17)

01.11. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ MSA Dolní Benešov 1:3 (28,-18,-21,-20), 2:3 (20,-19,21,-17,-2)

08.11. 10:00 TJ Sokol Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (25,-17,-17,25,9), 3:1 (-18,16,16,14)

15.11. 10:00 SK Metylovice - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (13,21,16), 3:0 (21,17,18)

29.11. 10:00 SK Slezan Orlová - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-16,-17,-20), 0:3 (-23,-21,-14)

06.12. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - SKV Havířov 3:1 (-20,15,13,26), 1:3 (-24,21,-24,-22)

07.02. 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (20,-23,-23,23,10), 3:0 (22,19,22)

14.02. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží 2:3 (-19,22,-15,22,-10), 2:3 (-14,-17,19,21,-8)

28.02. 10:00 TJ Krnov - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (11,17,-19,19), 2:3 (19,15,-20,-16,-14)

21.03. 10:00 TJ MSA Dolní Benešov - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (16,19,15), 3:0 (19,20,21)

28.03. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Kozlovice 0:3 (-19,-21,-19), 3:2 (-17,21,-15,20,11)

11.04. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - SK Metylovice 3:1 (20,17,-16,21), 0:3 (-14,-22,-19)

18.04. 10:00 TJ Kotouč Štramberk - SK Slezan Orlová 3:0 (19,21,20), 3:0 (17,14,12)

25.04. 10:00 SKV Havířov - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-17,-18,-13), 0:3 (-17,-13,-16)

 

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1. rozpis druzstva SK ANAJ Metylovice SK ANAJ Metylovice 32 27 1 1 3   88:20 2606:1989 84
2. rozpis druzstva TJ Sokol Pstruží TJ Sokol Pstruží 32 22 4 3 3   87:33 2791:2227 77
3. rozpis druzstva TJ MSA Dolní Benešov TJ MSA Dolní Benešov 32 20 4 1 7   78:36 2621:2266 69
4. rozpis druzstva TJ Sokol Kozlovice TJ Sokol Kozlovice 32 18 2 3 9   71:45 2575:2410 61
5. rozpis druzstva TJ Frenštát pod Radhoštěm TJ Frenštát pod Radhoštěm 32 14 3 2 13   57:58 2537:2481 50
6. rozpis druzstva TJ Kotouč Štramberk TJ Kotouč Štramberk 32 11 2 6 13   56:63 2504:2551 43
7. rozpis druzstva TJ Krnov TJ Krnov 32 6 1 2 23   32:79 2148:2565 22
8. rozpis druzstva SKV Havířov SKV Havířov 32 5 1 0 26   24:81 1953:2496 17
9. rozpis druzstva SK Slezan Orlová SK Slezan Orlová 32 3 0 0 27 -2 11:89 1685:2435 7