Rozpis utkání 2022 / 2023

Muži

1. 10. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - Volejbal Kozlovice 3:0 (17,16,16), 3:0 (21,21,24)

8. 10. 2022, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (23,23,20), 3:0 (14,12,21)

18. 10. 2022, 16:30 Slávie OU - Volejbal Ostrava - TJ Kotouč Štramberk 3:0 (11,14,22), 3:0 (11,12,18)

5. 11. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - VŠB - TU Ostrava 2:3 (21,-20,-17,20,-7), 0:3 (-16,-17,-21)

13. 11. 2022, 10:00 SK AZ Kylešovice - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (-20,22,21,-24,12), 3:0 (19,20,18)

19. 11. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ ODRY 3:0 (18,23,16), 3:1 (12,22,-21,18)

26. 11. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Hlučín 3:0 (16,23,23), 3:1 (17,-22,15,21)

4. 12. 2022, 09:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk

17.12. 2022, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - Slávie OU - Volejbal Ostrava

15. 1. 2023, 09:00 Volejbal Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk

21. 1. 2023, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - VK Ostrava, s.r.o.

28. 1. 2023, 10:00 TJ ODRY - TJ Kotouč Štramberk

19.2.2022, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk

26. 2. 2023, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - SK AZ Kylešovice

11. 3. 2023, 10:00 TJ Hlučín - TJ Kotouč Štramberk

18. 3. 2023, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží

 

    Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Slávie OU - Volejbal Ostrava 14 14 0 0 0 42:3 1115:742 42
2 Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 12 9 2 1 0 35:12 1102:896 32
3 VK Ostrava, s.r.o. 12 8 0 1 3 28:12 920:816 25
4 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 14 6 0 2 6 22:26 1006:1054 20
5 Sportovní klub AZ Kylešovice 10 4 1 0 5 17:19 762:806 14
6 TJ ODRY, z.s. 12 4 1 0 7 17:25 866:925 14
7 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží, z.s. 10 1 1 1 7 12:27 766:901 6
8 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. 12 2 0 0 10 13:32 897:1067 6
9 Volejbal Kozlovice, z.s. 12 1 0 0 11 4:34 698:925 3

 

Žáci

Kvalifikace - 24. 9. 2022 - ABC Nový Jičín

09:00 Vlci Nový Jičín A - TJ Kotouč Štramberk 2:0 (3,6)

10:30 TJ Sokol Palkovice - TJ Kotouč Štramberk 2:0 (19,10)

13:30 VAM Olomouc - TJ Kotouč Štramberk 2:0 (9,10)

15:00 TJ Kotouč Štramberk - Green Volley F-M B 0:2 (-15,-10)

 

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SVK Nový Jičín A 4 4 0 0 0 8:0 200:79 12
2 TJ Sokol Palkovice 4 2 0 1 1 5:4 195:184 7
3 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 4 2 0 0 2 4:4 162:162 6
4 Green Volley Frýdek-Místek B 4 1 1 0 2 4:5 177:191 5
5 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 4 0 0 0 4 0:8 82:200 0

 

1. kolo - skupina E - 23.10.2022 - Frenštát pod Radhoštěm

09:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Hlučín 1:2 (-14,18,-11)

10:30 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 1:2 (-10,20,-6)

12:00 TJ Kotouč Štramberk - VAM Havířov 0:2 (-8,-23)

 

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 3 2 1 0 0 6:1 160:101 8
2 Tělovýchovná jednota Hlučín 3 1 1 1 0 5:3 160:140 6
3 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3 0 1 1 1 3:5 141:149 3
4 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3 0 0 1 2 1:6 89:160 1

 

2. kolo - skupina E - 13.11.2022 - Frenštát pod Radhoštěm

9:00 Blue Volley Ostrava B - TJ Kotouč Štramberk 2:0 (18,22) 

10:30 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 2:1 (-24,17,12)

12:00 TJ Kotouč Štramberk - VO Slezská Orlice 0:2 (-18,-20)

 

    Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VO Slezská Orlice, z.s. 3 2 1 0 0 6:1 162:128 8
2 Blue Volley Ostrava B 3 2 0 0 1 4:2 142:132 6
3 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3 0 1 1 1 3:5 154:167 3
4 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3 0 0 1 2 1:6 133:164 1

 

3. kolo - skupina E - Štramberk - 11.12.2022

09:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 

10:30 TJ Kotouč Štramberk - VAM Havířov 

12:00 TJ Hlučín - TJ Kotouč Štramberk

 

4. kolo - - 15.1.2023

5. kolo - - 5.2.2023

6. kolo - - 12.3.2023

 

 

Kadeti U18 FM

1. turnaj - 15. 10. 2022 - Palkovice

Štramberk - Frýdlant n.O. 0:3 (-8,-5,-9)

Štramberk - Palkovice 0:3 (-11,-11,-10)

 

2. turnaj - 27.11.2022 - Štramberk

Štramberk - Palkovice 0:3 (-9,-13,-24)

Štramberk - Frýdlant n.O. 0:3 (-15,-16,-20)

 

3. turnaj - 17.12.2022 - Frýdlant n.O.

Štramberk - Frýdlant n.O. 

Štramberk - Palkovice 

 

4. turnaj - 21.1.2023 - Frýdlant n.O.

Štramberk - Frýdlant n.O. 

Štramberk - Palkovice 

 

5. turnaj - 5.3.2023 - Štramberk

Štramberk - Frýdlant n.O. 

Štramberk - Palkovice 

 

6. turnaj - 25.3.2023 - Palkovice

Štramberk - Frýdlant n.O. 

Štramberk - Palkovice 

 

7. turnaj - 15.4.2023 - Frýdlant n. O.

Štramberk - Frýdlant n.O. 

Štramberk - Palkovice 

 

8. turnaj - 29.4.2023 - Štramberk

Štramberk - Frýdlant n.O. 

Štramberk - Palkovice 

 

9. turnaj - 21.5.2023 - Palkovice

Štramberk - Frýdlant n.O. 

Štramberk - Palkovice 

 

p. družstvo Z V3 V2 P1 P0 K sety míče body
1. Red Volley Frýdlant n/O 2 2 0 0 0 0 6:0 150:82 6
2. TJ Sokol Palkovice 2 1 0 0 1 0 3:3 135:107 3
3. Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk 2 0 0 0 2 0 0:6 54:150 0