Noční volejbalový turnaj 2014 je za námi

Noční volejbalový turnaj roku 2014 je historii. Pojďme se krátce ohlédnout, jak turnaj probíhal. Již přípravy vypadaly zajímavě a družstva se hlásila, aby nakonec dorazil velmi hojný počet družstev (14), který dvojnásobně překročil předchozí ročníky. Z počtu družstev vyplynulo rozdělení do 3 skupin, z nichž postupovalo 8 nejlepších do závěrečného play off. Povzbuzením byly i 3 štramberská družstva a jedno kombinované s Kopřivnicí. Celý turnaj se hrál na 2 hrané sety do 25bodů a bylo vidět spoustu hezkých výměn, soubojů na sítí, obětavostí v poli.

Turnaj měl velmi vysokou úroveň, mj. dorazili extraligoví kadeti z Frýdku Místku, bývalí 2.ligoví hráči (jedinci) z Palkovic, Polanky, Ostravy. To vše doplněno hráči krajských přeborů, ale i amatérských soutěží.

Po bojích ve finále, které se muselo prodlužovat do třetího setu, zvítězili Buldočci nad družstvem Interdekor Karviná. Třetí místo obsadilo družstvo Nikdo neví.

Teď už jen nezbývá než poděkovat za účast a těšit se opět na příští rok.

 http://ddmstramberk.rajce.idnes.cz/27.10.2014_Nocni_volejbalovy_turnaj/

Rovněž Vás chci pozvat na další turnaj - turnaj smíšených čtveřic. Který se uskuteční 17. listopadu 2014 od 8h ve štramberské tělocvičně.