Výprask na vlastní palubovce od Dolního Benešova

Ten den (9.dubna) by snad všichni hráči nejraději zapomněli. Po předchozích 3 kolech, kdy štramberáci předváděli zajímavý a líbivý volejbal, tato sobota půjde z hlavy vytlačit jen těžko. Hra bez smečařů základní sestavy se projevila v rozpoložení celého družstva.

První set byl ze strany štramberských velmi vlažným, možná za to mohla i dřívější hodina zápasu. Začínalo se neobvykle v 9h. Výsledek tomu odpovídal 25:10 pro soupeře. Druhý set už byl o něco vyrovnanější, ovšem začátek a pak střední část domácím utekla a z vítězství se radovali opět hosté 25:17. I ve třetím setu si hosté s domácími pohrávali a o průběhu utkání bylo rozhodnuto za necelou hodinu, kdy třetí set skončil 25:14.

Druhý zápas byl o pár bodů lepší, ale v podstatě kopíroval vývoj prvního utkání. Hosté hrali koncentrovaně, výškově byli vyrovnanými soupeři domácím (což se obvykle v soutěži neděje a štramberáci mívají výškovou převahu), koncentrovaná obrana na síti i v poli nedávala domácím moc šancí na úspěch. Obzvláště, když domácí smečaři neměli svůj den. Utkání skončilo 3:0 pro hosty po setech 25:14, 25:17 a 25:16.

 

V utkání nastoupili: Adámek, Bajer J., Bortel, Kohut, Polášek, Socha V., Šimíček