Muži vítězně v posledním utkání proti Kozlovicím

V sobotu 9. prosince dorazili do štramberské tělocvičny hráči Kozlovic k poslednímu utkání roku 2017 v rámci krajského přeboru mužů. Obě družstva bojující o předposlední příčku tabulky, herně vyrovnaná, přestože štramberáci ztráceli celých 5 bodů na svého soupeře.

Hned v prvním setu šlo vidět odhodlání domácích, kdy měli místy až 8 bodový náskok a tak nebylo divu, že první set se stal kořistí domácích v poměru 25:20. Druhý set, "špatná strana", a štramberáci po slušném výkonu ztrácejí set 25:18. Třetí set, opět na "dobré straně", a štramberáci přesvědčivě likvidují svého soupeře bez nároku na jakýkoliv úspěch - 25:12. Ve čtvrtém setu pak pokračují v nastaveném výkonu a lámou nevýhodu "špatné strany" 25:22 a celkově 3:1.

Do druhého zápasu, posilnění vědomím, že polovina sobotního úkolu je splněna, nastupují štramberáci s nasazením a v prvních dvou setech je na hřišti jen jedno družstvo - Štramberk. Výsledek 25:18 a debakl 25:13 uvolnil atmosféru a třetí set probíhal obdobně. Štramberáci s převahou vstupovali do koncovky 20:16 byl ale kritický stav - 5 zkažených servisů v řadě, několik nepřesnosti na síti a soupeř se chytil šance a zvítězil 25:23. Další sety již byly o poznání nervóznější a tak štramberáci přišli i o 4. set 25:23. Po zkušenosti z posledního měření sil, kdy štramberáci ztratili 5. set, chtěli svým soupeřům tento výsledek oplatit. Vysoká míra koncentrace a "dvojsmeč" nejstarších hráčů na hřišti na závěr rozradostnil celé štramberské družstvo, které zvítězilo 15:13 a celkově tak 3:2.

Ač oproti plánu získaných pouze 5 bodů, neubralo na odhodlání do dalších zápasů.

V utkání nastoupili: Bajer J., Bayer P., Komorovský, Motúz, Polášek, Socha V., Socha J., Sarténa, Šimíček.