Domácí boje proti Kozlovicím

Neobvykle v neděli 4. listopadu přijeli do štramberské tělocvičny hráči Kozlovic, aby poměřili své síly s domácím výběrem.

Domácí se od počátku utkání dostali do vedení díky hrubým chybám hostujících a první set po zásluze ukořistili 25:20. Poučení z prvního setu se hostující hráči více koncentrovali, přestali výrazně chybovat hra se vyrovnala a ke smůle domácích brali druhý set hosté, kdy zvládli koncovku setu lépe a vyhráli 25:22. Další dva sety jakoby došly domácím morální síly a svého soupeře nedokázali ničím překvapit. S tím si hostující věděli rady a smetli štramberáky 25:16 a 25:18. Celkově 3:1.

Do druhého zápasu nastupovali domácí posílení o další členy základní sestavy a totálně rozebrali hostující hráče - 25:20. Druhý set vypadal jako exhibice, obzvláště po 7bodové servisové šňůře kapitána, důrazném útoku a neprostupné obraně. Jednoznačný výsledek 25:13 napovídal, že se blíží konec zápasu. Možná to ale byl hlavní problém, kdy si domácí mysleli po jednoznačném výsledku, že vše půjde samo. Následující dva sety brali hosté 25:20 a 25:15 a velmi tak zdramatizovali celý vývoj utkání. Naštěstí v pátém setu nalezli štramberáci opět pevnou půdu pod nohama a vyhráli 15:10 a celkově 3:2.

V utkání nastoupili: Holub, Kohut, Komorovský, Koptík, Matulík, Motúz, Polášek, Socha V., Socha J., Šimíček, trenér: Pustka