Dva body z Oder pro muže

V sobotu 17. listopadu zajížděli štramberští muži k dalšímu utkání krajského přeboru do Oder. Už rozpis napovídal, že se bude jednat o celodenní výlet. Na stejné palubovce se totiž střídaly druholigové ženy s krajským přeborem mužů.

První zápas, jakoby štramberáci uchlácholení proběhnuvším ženským utkáním, nezačal špatně. Štramberáci byli vyrovnaným soupeřem a většinu setu vedli.. koncovka jim ovšem nevyšla a o set přišli 25:23. To jakoby zlomilo chuť k boji a další dva sety byly jasnou záležitostí domácích hráčů - 25:13, 25:18.

Poté přišly na řadu opět ženy a tak měli štramberáci prostor k hledání příčin neúspěchu a pokusu o nápravu.

Druhé utkání začalo až v 15h a přestože štramberáci vstoupili do utkání po změně nahrávače bojovně, domácí tento nápor odvrátili a získali set 25:22. Ve druhém setu již byli hostující přesvědčivější a brali set 25:20. Ve třetím setu se projevili opět domácí hráči a zvítězili 25:18. Do čtvrtého setu nastupovali štramberáci s cílem urvat alespoň nějaké body. Tento dramaticky set byl nakonec ukořistěn hostujícím družstvem po závěrečném esu a stavu 26:24. Tím se štramberáci dostali na koně a v celém pátém setu vedli a získali jej 15:11 a zápas celkově 3:2.

 

V utkání nastoupili: Holub, Komorovský, Matulík, Motúz, Socha J., Socha V., Šimíček