První prosincový víkend za 12 bodů

O víkendu 2. a 3. 12. se na štramberské palubovce utkaly týmy Štramberka a Hnojníku a v neděli Štramberka a Palkovic. První sobotní utkání vyznělo jednoznačně 3:0 pro domácí volejbalistky po setech  25:7, 25:14 a 25:15  zejména díky velmi kvalitnímu podání. Výsledek úvodního zápasu jako by lehce ukolébal domácí hráčky a druhé utkání již tak jednoznačně neprobíhalo, na vítězství v prvním setu 25:21 se pořádně nadřely a urvaly ho až ve vydařené koncovce. Druhý set se už ale zvládnout nepodařilo, což naštěstí Štramberačky nahecovalo a další dva sety se nesly v podobném duchu jako úvodní zápas - 25:12 a 25:9).

Sestava: Bukovská, Třeštíková, Bezděková, Štichauerová, Kovářová, Kopřivová, Šmahlíková, Milichová

V neděli 3. 12. volejbalové boje pokračovaly předehrávkou posledního letošního utkání z 16.12. s Palkovicemi. Úvodní set zastihl domácí hráčky v dobré pohodě, jednoznačně zvítězily 25:11. To samé se ale bohužel nedá říct o setu druhém, který ukořistily Palkovice 25:15. Druhá polovina utkání ale sedla lépe Štramberačkám a po výhrách 25:19 a 25:20 přidaly do tabulky další tři body. Druhý nedělní zápas sice přinesl mnoho zajímavých výměn, vždyť Palkovice měly vždy dobrou hru v poli, ale nejspokojenější byly domácí hráčky po celkovém vítězství 3:0 na sety (25:17, 25:20 a 25:17).

Sestava: Lišaniková, Třeštíková, Kovářová, Kopřivová, Marková, Masláková, Bezděková, Štichauerová, Milichová