Potvrzeno-ženy po základní části první!

V sobotu 20. 1. se odehrála poslední utkání základní části, štramberské volejbalistky zajížděly na palubovku Metylovic. Dle propočtů stačilo pro uhájení vedoucí pozice uhrát v Metylovicích 2 body. Místní hráčky vědomy si důležitosti utkání vstoupily do úvodního zápasu s velkou chutí a udržely koncentraci a velmi dobrou hru po celý zápas a po jednoznačných vítězstvích 25:5, 25:8 a 25:10 pojistily první místo!

Je třeba si přiznat, že ve druhém zápase už Štramberačky v koncentraci polevily, ale zároveň metylovické volejbalistky zlepšily svou hru. První set ještě Štramberačky zvládly 25:16, ve druhém už ale velmi nezvládly koncovku a po vlastních chybách prohrály 21:25. Následující dva sety ale už nenechaly nic náhodě a po výhrách 25:11 a 25:18 potvrdily ziskem plného počtu bodů první místo po základní části.

Sestava: Bezděková, Lišaniková, Kopřivová, Kovářová, Milichová, Moudrá, Štichauerová, Třeštíková

Nyní budou štramberské volejbalistky čekat, jak dopadne poslední kolo ve druhé skupině, z něhož vzejde soupeř pro první kolo play-off. Utkají se se čtvrtým celkem skupiny A. Play-off je hráno vyřazovacím způsobem, na tři vítězná utkání.