I v posledních zápasech ženy stoprocentní

K posledním dvěma utkáním zajížděly štramberské volejbalistky na hřiště Polanky n. O. I přes několik dopravních komplikací dorazila desítka hráček do tamní haly a pozdní příjezd bez pořádné rozcvičky se lehce projevil v začátku úvodního utkání. Ale i přes pomalejší rozjezd se podařilo štramberským volejbalistkám zvítězit 3:0. Do druhého utkání nastoupil domácí tým odhodlán nedat svou kůži zadarmo a Štramberačky se ne a ne dostat ke své hře a první set prohrály 15:25. Náprava přišla hned v následujících dvou setech, kdy se stav otočil ve prospěch Štramberka na 2:1 na sety. Čtvrtý set byl napínavý až do samého konce, vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Sílu v koncovce měl ale větší Štramberk a po vítězství 26:24 se radoval z celkové 25 výhry v celé soutěži, z možných 28 zápasů. Tím tak potvrdily již jisté první místo ve skupině A a ve finálové části se utkají s vítězkami skupiny B z Třince.

Sestava: Lišaníková, Palacká, Bukovská, Rašková, Bezděková, Marešová, Kovářová, Schäferová, Blašková, Milichová.