Ženy s Vratimovem pětibodové

V neděli 18. 10. se odehrál na štramberské palubovce zápas domácích žen s týmem Vratimova. Byly k vidění dlouhé a velice zajímavé výměny. Po prvních dvou setech byl stav vyrovnaný 1:1, když každé poražené družstvo dosáhlo vždy na 22 bodů. Ve třetím a čtvrtém setu si také oba týmy podělily vítězství, proto rozhodoval pátý set, v němž se i s trochou štěstí podařilo utrhnout bonusový bod domácímu Štramberku až v těsném závěru, a to 16:14.
Do druhého nedělního utkání nevstoupila štramberská děvčata vůbec dobře a prohrála 25:18. V následujících třech setech se ale nedala a radovala se tak z konečného vítězství 3:1.

Sestava: Bukovská, Děcká, Kopřivová, Kovářová, Lišaniková, Marešková, Masláková, Milichová, Moudrá, Palacká, Rašková, Štichauerová.

Další utkání sehrají štramberské ženy na palubovce Orlové v sobotu 24. 10.