26.ročník turnaje smíšených čtveřic je za námi

V sobotu 14. listopadu se do štramberské tělocvičny sjelo 7 družstev, aby mezi sebou soupeřily ve 26. ročníku smíšených čtveřic. Účast srovnatelná s předchozím ročníkem přivedla všechna družstva do jedné skupiny, ve které hrál každý s každým na 2 hrané sety do 25. Celkem 21 utkání se odehrálo na 2 hřištích a k vidění byly pěkné volejbalové výměny, střídány bojovností účastníků a touhou zvítězit. Jelikož hrál každý s každým, šance na počátku turnaje byly pro všechna zúčastněná družstva stejná. Nakonec se ukázalo, že obhájci vítězství z předchozích ročníků, potvrdili předturnajové předpoklady, jelikož svou úsporně likvidační hrou dosáhli jednoznačného vítězství a to bez ztráty setu.

Zúčastněná družstva byla s úrovní i organizaci turnaje spokojená a nešetřila pozitivními ohlasy.

Konečné pořadí:

1. Pravěk útočí (Bukovská, Žlebková, Socha M., Socha V.)

2. Vítkové (Vítková N., Polášková, Polášek, Kramoliš)

3. The Best (Kundlová, Sykalová, David B., Sarténa T.)

 

Poděkování patří sponzorům turnaje: Asompo, Excalibur army, Vinotéka manželů Střechových, Maso uzeniny Turský, Sokolka Bar, Restaurace Palárna, Štramberské uši naší babičky - Ing. Václav Socha, Město Štramberk.

 

Nerad bych vás ochudil o snímky z turnaje. Ty můžete nalézt na odkaze níže. Pokud máte nějaké další, můžete je zaslat :-)

http://volejbalstramberk.rajce.idnes.cz/26._rocnik_turnaje_smisenych_ctveric/