16. ročník nočního turnaje je historii

Z 27. na 28. října, se jako každoročně pořádal Noční volejbalový turnaj smíšených družstev, letos se jednalo o jeho 16. ročník. Účast 12 družstev byla potěšující a tento optimální počet vedl k systému, kde družstva byla po losování zařazená do 3 čtyřčlenných skupin, ze kterých postupovala první 2 družstva a 2 nejlepší třetí družstva do následného play off. Celý turnaj se hrál na 2 vítězné sety, kdy třetí rozhodující netradičně do 10bodů.

Hrát se začalo těsně po sedmé hodině večerní a k vidění byla zajímavá utkání již v základních skupinách. Nebylo se čemu divit, úroveň turnaje byla opět na velmi slušné úrovni, kdy se kromě 3 štramberských družstev, družstva Frenštátu reprezentující KP 2. třídy, objevila i 3 extraligová družstva juniorů ŠSK Beskydy, zástupci 2.NL v podobě hráčů Nového Jičína. Ani ženská část nepokulhávala za mužskou a obevily se hráčky nastupující v ženské extralize, 1. i 2. NL a krajských přeborech.

Na třech hřištích se sehrálo celkem 32 utkání, aby o půl páté ráno bylo rozhodnuto o vítězi 16. ročníku Nočního turnaje. Stalo se jím družstvo BOB MARLEY - složeno z ligových hráčů Nového Jičína a Ostravy. Na druhém místě skončilo družstvo TO NECHCEŠ (olomoucká AVL). O třetí místo si to rozdala družstva juniorů ŠSK Beskydy, kdy vítězství urvalo družstvo KOSTÍCI A PUDINK před družstvem NEJNEOBHOSPODAŘOVÁVATELNĚJŠÍ.

Družstva na prvních třech místech na konci turnaje obdržela hodnotné ceny a následně se rozjela do svých domovů.

Z turnaje se podařilo zachovat i několik málo fotografií, které jsou k dispozici na odkaze níže. Pokud máte fotografie z tohoto turnaje a rádi byste se o ně podělili, dejte vědět.

http://volejbalstramberk.rajce.idnes.cz/16._rocnik_Nocniho_turnaj_2015/

 

Dle ohlasů zúčastněných, se tento turnaj povedl (jak do atmosféry i úrovně) a tak se již nyní těším na příští rok.

 

Poděkování patří i sponzorům: Sportcentrum Sokolka, Mgr. Petra Milichová, Pizzerie Picollo, Štramberské uši naší babičky - Ing. Václav Socha, Město Štramberk.