Noční turnaj je minulostí

V noci z 27. na 28. října proběhl ve štramberské tělocvičně 17. ročník nočního volejbalového turnaje. Letos se do turnaje přihlásilo 9 družstev různé výkonostní úrovně. Na palubovce se tak na 2 kurtech mohli potkat hráči a hráčky amatérských soutěží, krajských přeborů, extraligových juniorů. Rovněž skladba hráčů byla široká. Nejmladší hráčce bylo 13let nejstaršímu hráči pak 51let. Zajímavostí bylo, že se tito dva věkově rozdílní potkali v jednom družstvu.

Po zahájení a rozlosování se těchto 9 družstev utkalo ve 2 skupinách o postup do vyřazovací fáze v systému na 2 hrané sety do 25 bodů. Ze skupin postupovalo 8 družstev, takže každý z účastníků měl možnost absolvovat minimálně 4 utkání, většinou však více. Po zajímavých střetnutích turnaj doplul do závěrečné fáze, ve které se v semifinále utkalo družstvo Domácí s družstvem Na kurtu č. 3 a družstvo Kramlíci s družstvem Krvavé záda. V obou zápasech zvítězili druzí jmenovaní 2:0 a tak se o první místo utkalo družstvo frýdeckých extraligových juniorů - Na kurtu č. 3 s družstvem z Frenštátu - Krvavé záda. Po boji vyhrálo družstvo Na kurtu č. 3 2:0. O třetí místo byl souboj štramberských týmů kde po remíze 1:1 rozhodovaly získané míče. V této statistice byli o 1 míč úspěšnější Kramlíci.

Pořadí:

1. Na kurtu č. 3

2. Krvavé záda

3. Kramlíci

4. Domácí

Turnaj se obešel bez problémů a dle ohlasů byl opět turnajem úspěšným. Všichni zúčastnění si dobře zahráli, nikdo se nezranil a vyhráli ti nejlepší.

Foto z turnaje můžete prohlédnout zde.

Tímto rovněž přijměte pozvánku na další turnaj, který se koná již 17. listopadu a sice turnaj smíšených čtveřic.