Přípravy na novou volejbalovou sezónu jsou v plném proudu

Po několika měsících volejbalového odpočinku se pomalu, ale jistě rozbíhají přípravy na nadcházející sezónu 2014/2015. Místní hráči a hráčky se v rámci tréninkové přípravy představí také na několika venkovních turnajích např. v Kopřivnici nebo ve slovenských Mošovcích.  Štramberským ženám se v minulé sezóně podařilo postoupit o soutěž výš, tzn. do Krajského přeboru žen I. třídy. V něm se utkají s dalšími osmi týmy z Moravskoslezského kraje. Místní volejbalistky mají hned první hrací kolo v sobotu 4. 10. 2014 volno a svou sezónu v nové soutěži začnou na palubovce Oder v sobotu 11. 10. Kromě družstva žen z Oder narazí v průběhu sezóny na týmy z Frenštátu, Orlové, Českého Těšína, Fulneku, Vratimova, Palkovic a Ostravy. 
Místní volejbalisté, kteří v uplynulé sezóně okupovali střed tabulky, budou i v této sezóně chtít co nejvíce bodovat v Krajském přeboru mužů II. třídy. Soupeři jim budou týmy z Dolního Benešova, Kozlovic, Metylovic, Orlové, Frenštátu, Pstruží, Krnova a nově také junioři z Havířova. Soutěž čítající také celkem 9 družstev začne pro štramberské hráče domácím utkáním s Frenštátem p. R. v sobotu 20. 9. od 10 hod. v místní tělocvičně.

Kromě mistrovských soutěží jsou i letos na programu tradiční volejbalové turnaje pro širokou veřejnost, na kterých budete také s radostí přivítáni.

27. - 28. 10. 2014       Noční turnaj

17. 11. 2014               Turnaj čtveřic

26. 12. 2014               Vánoční turnaj