Muži proti Palkovicím se slušnou hrou ale bez bodu

V neděli 2. října nastoupili štramberští muži ke svému druhému domácímu utkání proti mužstvu Palkovic, jednomu ze zástupců z vyšší soutěže loňského ročníku.

V prvním zápase ač s bojovností, poznávali domácí rychlost a přesnost soupeře. Herní rozdíl byl místy výrazný, ale chvílemi se štramberáci dokázali svým soupeřům vyrovat a občas je i předčít.  Nicméně hosté byli nad síly domácích a po setech 25:14, 25:18, 25:11 bylo utkání hladce zakončeno ve prospěch hostů.

Do druhého zápasu vstupovali domácí s odhodláním, předvést ještě více. Hra se vyrovnala a v prvních dvou setech nebylo až do koncovky jasné, kdo bude vítězem. Bohužel v obou setech zvítězila zkušenost hostů a prohra domácích 2x 25:21. Třetí set jakoby místy docházely domácím síly, místy hosté zúročovali zkušeností z vyšší soutěže a tak i třetí set se stal kořistí hostů 25:15 a celkově 3:0.

V utkání nastoupili: Adámek, Bortel, Kohut, Kramoliš, Matulík, Polášek, Socha V., Socha J., Šimíček, Tobola