Po dvou letech body ze Pstruží

V sobotu 22. září zajížděli štramberáci do Pstruží, soupeři, proti kterému poslední 2 sezóny neuhráli ani bod a na jejich palubovce minimálně posledních 6 sezón nebodovali.

Tato sobota ovšem vše změnila. Štramberáci byli dobře naladěni a od počátku využívali svých nových posil a výškové převahy. Nevyvarovali se ale drobných výkyvů a tak byly koncovky prvních dvou setů velmi vyrovnané, ale výsledkově lepší pro štramberáky 26:24 a 25:23. Třetí set hosté rozjeli ve velkém stylu a svého soupeře k ničemu nepustili a zvítězili i ve třetím setu 25:18 a celkově tedy 3:0. Předváděná hra patřila k nejlepším, za poslední sezóny a domácí hráči byli velmi zaskočení.

Do druhého utkání nastupovali štramberáci v mírně pozměněné sestavě s cílem zahrát si všichni. To se sice povedlo, nicméně podepsalo se to na výsledku i celkovém herním projevu, kdy se hosté nedokázali dostat na vítěznou vlnu z prvního zápasu a tak za 65min (o minutu více než v prvním zápase) bylo rozhodnuto, že družstva si body rozdělí a domácí zvítězí 3:0 (25:19, 25:18, 25:20).

V utkání nastoupili: Holub, Kohut, Komorovský, Koptík, Motúz, Socha V., Šimíček