Suverénní výsledek proti mladíkům z Beskyd

V sobotu 6. října dorazili do štramberské tělocvičny mladíci z Beskyd, aby ověřili své natrénované schopnosti a dovednosti.

Již od počátku bylo zjevné jedno, štramberáci měli obrovskou výškovou převahu, odhadem až 20cm v průměru. To povzbudilo domácí, kteří přijali úlohu favorita a celé první utkání jednoznačně dominovali. Nebylo tedy překvapením, že po 48 minutách byl zápas ukončen po výsledku 3:0 (25:14, 25:18, 25:17) ve prospěch domácích.

Do druhého utkání dostali příležitost i další hráči štramberského družstva. První dva sety se herní projev domácích výrazně nezměnil. Ty se tak staly snadnou záležitostí domácích (25:18, 25:16). Třetí set, jakoby přišla chvilka uspokojení z dosaženého výsledku, hostující hráči v koncovce přitlačili a vedli 20:18. Sebevědomí některých domácích hráčů mírně pokleslo, ale nalezli dostatečnou sílu, aby nepříznivou koncovku zvrátili a soupeře udolali i ve třetím setu 25:21. Celkově tedy štramberáci vyhráli 3:0 a připsali si 6 bodů do tabulky krajského přeboru.

 

V utkání nastoupili: Holub, Kohut, Kramoliš, Motúz, Polášek, Socha V., Socha J., Šimíček