Odveta v Kylešovicích pro domácí

Ve čtvrtek 23. ledna zajížděli štramberáci k odvetě prvního kola play off do Kylešovic. Po slušném výkonu v prvním zápase a nepřesvědčivém ve druhém v domácím prostředí, chtěli štramberáci zabojovat a v případném zlatém setu postoupit.

Od počátku to ovšem na palubovce vypadalo jinak. Štramberáci ve večerních hodinách na palubovce, kde nikdy předtím nehráli se první set na hřišti hledali a jednoznačně podlehli 25:14.

V dalších setech přece jen na výkonnosti přidali a i přesto, že je domácí výrazně přehrávali na síti, se štramberáci dokázali propracovat k setbolu. Ve druhém setu dokonce ke třem. Ani jeden z nich ovšem neproměnili, když pokaždé chybovali na vlastním servise a tím vítězství v setu odmítli. Druhý set skončil vítězstvím domácích 28:26. I třetí set pokračoval jako set předchozí a i zde v koncovce setu hosté odmítli vítězství znovu po chybě na vlastním servise a prohráli 27:29 a celkově 0:3.

Vzhledem k porážce v tomto zápase tak sezóna Štramberských volejbalistů skončila. V porovnání s předchozí sezónou však štramberáci zvítězili ve výrazné porci zápasů v základní skupině a i proto jim po dokončeném play off patří celková 5. příčka v krajském přeboru mužů. Toto umístění je nejlepším umístěním štramberských volejbalistů za posledních více než 20 let.

V utkání nastoupili: Holub, Kohut, Komorovský, Koptík, Polášek, Socha V., Socha J., Šimíček, trenér: Pustka, fanoušek: Matulík