První kolo play off proti Kylešovicím

V sobotu 11. ledna nastoupili štramberáci ke svému prvnímu utkání play-off aktuální sezóny, jakožto druhý celek skupiny B proti třetímu celku skupiny A, družstvu Kylešovic.

Kylešovice dorazily do štramberské tělocvičny v těžko uvěřitelném počtu 13 hráčů. Štramberáci od počátku využívali výhod domácí haly, mohutně podporování domácími fanoušky. Celý první zápas se odehrával na palubovce rychlý a vyrovnaný volejbal. Obzvláště první dva sety odehráli domácí ve vysokém tempu a s nasazením. Za což jim bylo odměnou vítězství 25:21 a 29:27. Pak se něco změnilo. Hosté nasadili 2. rychlost a domácí totálně převálcovali 25:11. Pokus o zvrat ve čtvrtém setu domácím nevyšel, prohráli 25:18 a tak se šlo do pátého setu. Ani tady ovšem domácí nedokázali dostatečně vzdorovat a podlehli 15:9 a celkově 2:3.

I vinou zdravotních problémů nastoupili štramberáci do druhého zápasu v pozměněné sestavě. Tato, ač se soupeřem po většinu zápasu držela krok, přemoci jej nedokázala a tak po setech 25:20, 25:15 a 25:22, zvítězili hráči Kylešovic 3:0.

K odvetě hrané na 3 vítězná utkání budou štramberáci vyrážet ve čtvrtek 23. ledna. Po domácím stavu 0:2 jsou však šance na postup velmi nízké. Cestou by bylo zvítězit ve 2 utkáních a rozhodnout v tzv. zlatém setu.

V utkání nastoupili: Holub, Kohut, Komorovský, Koptík, Polášek, Socha V., Socha J., Šimíček, trenér Pustka