35. ročník kopřivnického turnaje na bedně

V sobotu 21. srpna se štramberští muži zúčastnili tradičního kopřivnického turnaje. Letos v redukované formě, kdy se přihlásilo 9 mužských družstev. Štramberáci byli nalosování do skupiny ve složení Vlci B, domácí Kopřivnice, Frenštát a VŠB. Hrálo se na 2 hrané sety do 25 bodů.

Ve skupině jsme porazili v prvním zápase domácí 2:0, novojičínské extraligové dorostence (Vlci B) rovněž 2:0 a výběr Frenštátu 2:0. Slibně rozjetou skupinu přibrzdil až zápas s družstvem VŠB, složeném z bývalých ligových a extraligových hráčů. Zde štramberáci neudrželi svou vítěznou sérii a po prohře 2:0 obsadili postupové 2. místo ve skupině.

V play off jsme nastoupili proti vítězi skupiny B - Vlkům A (ligovým hráčům Nového Jičína), kde i přes vyrovnaný průběh utkání jsme v koncovkách ztráceli a prohráli dvakrát 25:22.

Po této prohře jsme nastoupili do utkání o konečné 3. místo, proti výběru kopřivnických amatérů. V tomto utkání jsme se vrátili na vítěznou vlnu a hladce zvítězili 2:0 a získali tak umístění na stupních vítězů turnaje.

Díky pořadatelům, počasí a kvalitním soupeřům tento turnaj splnil svůj účel v rámci přípravy na novou sezónu.

 

Diplom