Doma proti lídrovi z Ostravy bez bodu

Neobvykle ve středu 21. prosince přijeli do místní tělocvičny hráči ostravské Slávie, ještě loni hrající 1. ligu mužů.

Již předchozí měření sil leccos ukázalo z umění obou soupeřů a i tento souboj nabídl zajímavé momenty. Obzvláště druhý set prvního zápasu, kdy štramberáci vedli v koncovce 24:23 a měli svého soupeře tak říkajíc na lopatě. Bohužel nekvalitní servis domácích posadil soupeře na koně i v tomto setu. Celkově zvítězili hráči Ostravy 3:0 po setech 25:10, 26:24, 25:9.

Druhý zápas byl malinko vyrovnanější, ale ani v tomto neponechali hráči Ostravy nic náhodě a štramberáky ani jednou do koncovky nepustili a zvítězili 3:0 po setech 25:18, 25:14, 25:20.

V občasných záblescích domácích byly vidět i zajímavé výměny, které končívaly častěji jako kořist domácích. Bohužel těchto záblesků nebylo dost na vítězství v zápase.

V utkání nastoupili: Kohut, Kramoliš M., Motúz M., Motúz V., Polášek, Socha V., Tobola, Šimíček, trenér: Pustka