Zakončení sezóny proti Pstruží

V sobotu 18. března nastoupili štramberáci ke svému poslednímu utkání probíhající sezóny. A nebyla to ledajaká rozlučka. Chlapi si chtěli evidentně dost zahrát a vylepšit svou bilanci.

Soupeře svou vytrvalou hrou přitlačili do těžké defenzívy, tvrdými útoky a dlouhými vyměnami vyčerpávali. Na soupeři bylo znát, že tahá za kratší konec provazu. Škoda že toto zdání nepřineslo očekávaný výsledek a soupeři byli naším více než dobrým soupeřem. Tradičně je zdobilo vybírání útoků, někdy až za hranici chápání. První set po tuhém boji patřil soupeři 26:24, pak se ukázala převaha domácích a dva sety získali 25:14 a 25:23. Nepochopitelné selhání ve čtvrtém setu dostalo hostující zpět do hry 25:15. I po tomto výsledku domácí nepolevili a v pátém setu vyhráli svůj vůbec první pětisetový zápas po setu 15:10.

Ve druhém zápase se štramberáci do svého soupeře opět zakousli a první dva sety vyhráli 25:22 a 25:20. Vypadalo to na rychlý konec, ovšem i nyní se soupeř vzpamatoval a dokonalým obratem domácí obral o body po setech 25:21, 25:17 a 15:7.

Po tomto dvojutkání štramberáci zakončili sezónu na výborném 5. místě a v následujících dohrávkách už se na jejich umístění nic nezmění.

V utkání nastoupili: Komorovský, Kohut, Kramoliš M., Kramoliš T., Motúz V., Motúz M., Polášek, Socha J., Šimíček. Trenér: Pustka