Plný bodový zisk s Kozlovicemi

V netradičním termínu, ve čtvrtek v podvečer 19. 10., zavítaly do Štramberka hráčky Kozlovic. Domácí volejbalistky nastoupily téměř v kompletní sestavě a do prvního utkání nevstoupily úplně optimálně a nezachytily úvodní podání hostujících hráček, ale vše se okamžitě podařilo napravit a po setech 25:14, 25:13 a 25:9 si zcela zaslouženě připsaly první tři čtvrteční body. Druhé utkání, zřejmě i kvůli přibývajícím večerním hodinám, již domácím tolik nesedlo a musely se s hráčkami Kozlovic prát vždy až do konce každého setu. Naštěstí se vždy v koncovce podařilo zabrat na výbornou a po vítězství 3:0 (25:23, 25:21 a 27:25) na sety zůstaly ve Štramberku i další tři body, celkem jich je na kontě domácích 20 po odehraných osmi zápasech.

Nyní čeká na Štramberačky delší herní pauza způsobená lichým počtem účastníků soutěže a státnímu svátku. Další utkání sehrají na domácí palubovce v neděli 5. 11. proti týmu z Metylovic.

Sestava: Bezděková, Bukovská, Hanzlíková, Kopřivová, Kovářová, Lišaniková, Milichová, Moudrá, Rašková, Šmahlíková, Štichauerová, Třeštíková