S Metylovicemi bez ztráty setu

Volejbalový víkend s Metylovicemi pokračoval v neděli 5. 11., kdy proti sobě nastoupila družstva žen. První set se vyvíjel jednoznačně (25:10) ve prospěch domácích, stručně by se dalo říci - vše začínalo od kvalitního podání. Ve druhém i třetím setu úvodního utkání už se ale Metylovice rozehrály a možná domácí hráčky polevily v koncentraci a přizpůsobily se hře soupeřek, ale i přesto se podařilo urvat všechny tři sety. Ve druhém nedělním utkání se na palubovce objevila úplně jiná sestava na straně domácích a ani ta si nenechala vzít ani jeden set a po dílčích vítězstvích dvakrát 25:22 a 25:21 zůstalo všech šest bodů ve Štramberku. Ženy tak trošku oplatily Metylovicím sobotní výsledek mužů :)

Sestava: Bezděková, Hanzlíková, Kopřivová, Kovářová, Lišaniková, Marková, Milichová, Moudrá, Rašková, Třeštíková, Šmahlíková, Štichauerová