Nakládačka ve Pstruží

V sobotu 19. listopadu zajížděli štramberáci k neoblíbenému soupeři ze Pstruží. Už sestavení hrací sestavy byl problém a na poslední chvíli se podařilo zajistit 6 hráčů.

Takový počáteční shon logicky neprospěl hře celkově. Hráči jednak unavení po turnaji smíšených čtveřic, jednak v sestavě, která spolu ještě letos nehrála. Nedalo se očekávat překvapení v podobě porážky favoritů ze Pstruží. Přesně podle předpokladu dopadl první zápas. Domácí zvítězili 3:0 po setech 25:12, 25:14, 25:16.

Zlepšující se bodové skóre dávalo naději do druhého zápasu, jaká to však byla studená sprcha, když štramberáci dostali řádně naloženo v podobě 25:7. Před druhým setem si hosté promluvili o předávděné hře a s vědomím, že není co ztratit se do soupeře pustili. Konečně to byl volejbal, na který se místy dalo dívat. Ač limitování nevhodnou halou, která nesplňuje podmínky ani amatérských soutěží, natož oficiální soutěže volejbalového svazu, byl k vidění bojovný výkon hostů. Bohužel ani tady domácí nenechali nic náhodě a zvítězili po boji 25:20 a 25:21, celkově 3:0.

V zápase nastoupili: Kotek, Kubáň, Kramoliš, Polášek, Socha V., Šimíček