Bez překvapení v Palkovicích

V sobotu 26. listopadu vyrazili štramberáci na palubovku lídra tabulky krajského přeboru, Palkovic. Opětovný problém se složením 6 hráčů, kteří budou čelit dobře organizovanému soupeři, byl znát v průběhu obou utkání.

Do prvního zápasu nastoupili hosté s nasazením, které ovšem dobře organizovaná hra Palkovic postupně eliminovala a bylo jasné, kdo se bude radovat se zisku 3 bodu. Po necelé hodině bylo rozhodnuto. Palkovice zvítězily 3:0 po setech 25:12, 25:17, 25:15.

Do druhého zápasu se vstupovalo bez obvyklé pauzy a tak hosté zvládli pouze krátce rozebrat předváděnou hru. Místo hry o body v utkání, rozhodli se v rámci navýšení motivace počítat individuální body jednotlivců. Tato "hra" ve hře měla pozitivní vliv na vývoj utkání. Štramberáci vstoupili odhodlaně do utkání a přestože ani toto odhodlání na celkové vítězství nestačilo, hosté byli po celou dobu druhého zápasu dobrým soupeřem. Palkovice zvítězily 3:1 po setech 25:17, 23:25, 25:21, 25:12). Štramberáci domácím uloupili jejich teprve 7. prohraný set v aktuální sezóně.

V utkání nastoupili: Kotek, Kohut, Polášek, Socha V., Socha J., Šimíček