Konec roku s plným bodovým ziskem

V sobotu 3. prosince dorazilo do Štramberka družstvo Green Volley Beskydy B. Ze začátku se očekával vyrovnaný souboj, nicméně sestava, se kterou soupeři dorazili dávala tušit Štramberské šance na vítězství. Družstvo Beskyd přijelo v 6 mládežnických zástupcích a trenérovi. Ač to byl již druhý souboj těchto družstev, kromě trenéra nebyl jedinný hráč známým.

Štramberáci neváhali a po promluvě před začátkem utkání, kdy jedinným cílem byl zisk 6 bodů, poprvé v této sezóně, vrhli se do boje. Štramberáci od počátku přehrávali své mladé soupeře a tak první zápas skončil po 44 minutách 3:0 ve prospěch domácích. A to po setech 25:15, 25:13 a 25:9.

Takové přesvědčivé vítězství asi vneslo do hlav domácích sebedůvěru a zároveň domnění, že i druhý zápas bude takto snadno zvládnutelný. Hra v druhém zápase se více vyrovnala a hlavně v prvních dvou setech si hosté vybudovali v počátcích setů náskok, který pak domácí stahovali. Mladý soupeř se nechtěl dát snadno, ale štramberská zkušenost byla silnější a nedovolila soupeřům vrátit se do utkání. To skončilo ve prospěch domácích opět 3:0 po setech 25:21, 25:17, 25:18.

V zápase nastoupili: Adámek, Kohut, Kramoliš, Polášek, Socha V., Šimíček, Tobola

Po vánoční pauze, která tímto zápasem začala, se štramberáci do soutěže vrátí 14. ledna venkovním zápasem s Orlovou a 21. ledna doma s Kozlovicemi.