Domácí body proti Třanovicím

V neděli 3. listopadu nastoupili v okleštěné sestavě štramberští volejbalisté k dalšímu utkání aktuální sezóny proti celku Třanovic.

Lídr aktuální tabulky, Třanovice, byl ihned od počátku utkání pod velkým tlakem domácích, kteří pestrou a přesnou hrou své soupeře doslova ničili. První set skončil překvapivě výrazným rozdílem - 25:17 pro domácí. Jako by se hostující po tomto probrali a začali ukazovat, proč vedou soutěž. Hra se vyrovnala a byl k vidění volejbal nad úrovni krajského přeboru. Soupeř převážně tahal body přes svého jedinného klíčového hráče a štramberáci kontrovali pestrou hrou celého týmu. Dramatické utkání dospělo až do pátého setu, který se stal kořistí hostujícího družstva. Štramberáci tak po setech 25:17, 22:25, 20:25, 25:19 a 15:13 brali cenný bod.

Do druhého utkání vstoupili domácí opět lépe než soupeř a s převahou zvítězili 25:18. Dramatický druhý set strhli na svou stranu v koncovce 25:23, aby třetí set ztratili 25:20. Takový stav bývá obvykle kritický pro štramberáky. Tentokrát se ale nenechali zlomit a svého soupeře přetlačili 25:19 a celkově 3:1, čímž brali 3 body a svého soupeře v aktuální tabulce přeskočili.

V utkání nastoupili: Holub, Komorovský, Koptík, Polášek, Socha J., Šimíček Trenéři Pustka, Socha V.