Očekávaný výsledek proti Beskydům

V neděli 17. listopadu nastoupili k dalšímu utkání krajského přeboru štramberští muži na domácí palubovce. Soupeřem jim byli mladíci z Beskyd.

Po zkušenosti z předchozího vzájemného utkání, kde Beskydy ukořistily bod, nechtěli štramberáci ponechat nic náhodě a do svého soupeře se pustili s vervou. I přes velký bodový náskok však hostující dotahovali a drželi se zuby nehty. Šla vidět jistá nerozehranost na domácí straně. I přes to se však štramberáci radovali z vítězství 25:18. Druhý set jen podtrhnul již zmíněné. Štramberáci se protrápili k vítězství 25:22. Do třetího setu udělal trenér nečekaný zásah do sestavy, což otřáslo celým týmem a po hrozivém výkonu podlehl 25:13. Možná však právě toto domácí potřebovali - probudit se a začít hrát svou hru. Čtvrtý set v původní sestavě štramberáci zvládli velmi přesvědčivě a svého soupeře rozdrtili 25:12 a celkově 3:1.

Do druhého utkání pak vstoupili domácí obdobně, jako zakončili první. Po setech 25:15 a 25:12 šli do hladkého a jednoznačného vedení. Drama se nekonalo ani v setu posledním, ač hostující hráči se nechtěli dát zadarmo. I tak set skončil 25:21 pro domácí a celkově tedy 3:0.

V utkání nastoupili: Holub, Kohut, Komorovský, Koptík, Polášek, Socha J., Šimíček, trenér: Pustka, Socha V.