Přímý souboj o první místo se Pstružím

V neděli 24. listopadu dorazili do Štramberka hráči Pstružího, aktuálně vedoucí skupinu B krajského přeboru, aby se utkali v přímém souboji o první místo. K tomu vedla jednoduchá matematika, pokud Štramberk zvítězí za plný počet bodů, vystřídá na prvním místě svého soupeře.

Hned první zápas měl ligové parametry. Rychlé kombinační akce s důslednou obranou a obětavými zákroky v poli na obou stranách dávaly tušit, že boj bude velmi vyrovnaný. Štramberáci měli po celý průběh utkání navrch a svého soupeře jednoznačně přehrávali. První dva sety získali shodně v poměru 25:17. Až do třetího setu se hosté vzpamatovali a celý průběh setu vedli. Štramberáci předvedli velký zápal a svého soupeře stáhli a šli do vyrovnané koncovky, kterou urvali na svou stranu 26:24 a zápas celkově 3:0.

Možná tento výsledek až příliš uspokojil domácí, možná nabudil hostující. Každopádně druhý zápas probíhal v podobném duchu, jen výsledkově s převahou hostů, kteří po setech 25:16, 19:25, 25:17, 25:16 zvítězili 3:1 a tím obhájili svou vedoucí pozici v krajském přeboru.

V utkání nastoupili: Holub, Komorovský, Kohut, Koptík, Polášek, Socha J., Šimíček, trenéři: Pustka, Socha V.