Plný počet bodů proti Kozlovicím

V sobotu 30. listopadu nastoupili štramberáci ke svému poslednímu domácímu utkání v tomto roce proti tradičnímu soupeři z Kozlovic.

Štramberáci vědomi si své tabulkové a výškové převahy nechtěli nechat nic náhodě a hned od prvního setu měli výrazně navrch. Jakoby ovšem chyběla kombinační lehkost z předchozího utkání, nebo snad zarputilost hostujícího družstva, dovádělo koncovky setů do velmi dramatických chvilek. První dva sety štramberáci i přes 7 a více bodové náskoky v průběhu setů dotáhli do zdárného konce shodně 25:22. Ve třetím setu trošku polevili v koncentraci a podlehli 25:18, aby vše napravili v exhibičním tempu v setu posledním 25:15 a celkově 3:1.

Druhý zápas začal šokem. Hostující hráči přejeli domácí 25:16. Naštěstí po tomto políčku se domácí alespoň částečně probrali a vrátili se na vítěznou vlnu, aby v průběhu jednotlivých setů výrazně vedli, ale i tak nechali soupeře dotáhnout a řádně zdramatizovat koncovku. Po setech 25:21, 25:23, 25:20 zvítězili domácí 3:1.

Tímto vítězstvím za plný počet bodů se bodově dotáhli na lídra skupiny ze Pstruží, za kterým zaostávají pouze co se poměrů setů týče.

V zápase nastoupili: Holub, Kohut, Komorovský, Koptík, Polášek, Socha J., Šimíček, trenéři Pustka, Socha V.