Začátek domácích zápasů vítězně

V sobotu 4. 3. se finálová část přehoupla ke třetímu kolu a pro Štramberačky tak začala série na domácí palubovce proti týmu z Fulneku. V prvním zápase se hra dařila a domácí volejbalistky nenechaly nic náhodě a po setech 25:19 a dvakrát 25:17 dotáhly úvodní zápas do vítězného konce, i když se o moc pohledný volejbal nejednalo.

Do druhého zápasu nastoupila pozměněná sestava a Fulnek zlepšil hru v poli, a také využíval mnohdy statického režimu Štramberka. Asi i proto se domácí dostaly do hrozivé situace, když už prohrávaly 0:2 na sety! Nevzdaly se a po určitých změnách v sestavě a díky zlepšené hře na síti se podařilo sety srovnat na 2:2. V rozhodujícím napínavém setu byly opět šťastnější Štramberačky, a tak zůstal bonusový bod doma.

Sestava: Bezděková, Hanzlíková, Kopřivová, Kyprová, Kovářová, Lišaniková, Marková, Milichová, Moudrá, Rašková, Štichauerová, Třeštíková

Po odehraných třech kolech patří Štramberku průběžné 3. místo. V neděli 12. 3. přivítají ve Štramberku hráčky Ostravy C a mají jim co vracet.