Porážka s Odrami i na domácí palubovce

V sobotu 18. 3. se štramberské volejbalistky naposledy v letošní sezóně představily na domácí palubovce, a to proti lídrovi a již jistému vítězi Krajského přeboru z Oder. A byl to opět napínavý boj s řadou krásných výměn. Velkým černým puntíkem ale bylo, jak se později ukázalo, vážné zranění kolena domácí smečařky Zuzky Kyprové hned v úvodním setu. Štramberačky se ale nevzdaly, a i přes porážku v prvním setu 25:20 dokázaly srovnat na 1:1 po vítězství 25:22. Třetí set se stal opět kořistí hostujících hráček, které byly notně povzbuzovány svými fanoušky. Smůlu si Štramberačky vybraly v setu čtvrtém, kdy téměř celý set vedly, ale neuspěly v koncovce a po porážce 28:26 si opět plný počet bodů připsaly Odry.

Ve druhém sobotním zápase již domácí volejbalistky nedokázaly soupeřkám konkurovat a po setech 21:25, 14:25 a 18:25 putovaly i další tři body do Oder.

Sestava: Bezděková, Hanzlíková, Kopřivová, Kovářová, Kyprová, Lišaniková, Milichová, Moudrá, Rašková, Třeštíková

V souběžně hraných zápasech Palkovic s Fulnekem byly šťastnější domácí hráčky, a tím je zřejmě před posledním hracím víkendem dáno již pořadí na prvních třech místech. Vítězem se tedy staly hráčky Oder, na druhé příčce skončil Frýdek-Místek a na krásném celkovém třetím místě ze 17 účastníků Krajského přeboru zřejmě skončí štramberské volejbalistky.